Imanta Kalniņa dzimšanas dienas koncerts Lielajā Dzintarā


Ar koncertu "Lielajā dzintarā" svinēs Imanta Kalniņa dzimšanas dienu
Ar koncertu "Lielajā dzintarā" svinēs Imanta Kalniņa dzimšanas dienu

Liepājas koncertzāle “Lielais dzintars” 26. maijā plkst. 18.00 ar koncertuzvedumu “Kamēr vēl gliemeži skrien” aicina svinēt tautā mīlētā komponista Imanta Kalniņa 79. dzimšanas dienu. Ievērojot visus drošības pasākumus, uz koncertu klātienē – Lielajā zālē pēc vairāk nekā divu mēnešu pauzes aicināti pirmie 20 klausītāji. Savukārt pārējiem komponista daiļredes cienītājiem uzvedumu būs iespēja vērot tiešraidē, esot pie saviem ekrāniem visā Latvijā un pasaulē.

“Imants Kalniņš ir ikoniska figūra latviešu mūzikā. Nav iedomājāma Latvijas muzikālā aina bez komponista bagātīgās artavas gan akadēmiskajā, gan roka un populārajā mūzikā. Bet vēl svarīgāk – nav neviena latvieša, kas nemīlētu un nedungotu kaut reizi dzīvē kādu no Imanta Kalniņa melodijām, tās ir folkllorizējušās – kļuvušas par neatņemamu dzīves sastāvdaļu. Cauri laikiem – bērnības mīļās melodijas no “Zaķīšu pirtiņas”, iespaidīgā partitūra no kinofilmas “Pūt vējiņi”, monumentālā kora dziesma “Kamēr vēl dreb mana roka” vai Latvijas kultūras kanonā ierakstītā Ceturtā simfonija -, Kalniņa mūzika mūs pavada, stiprina un iedvesmo. Tāpēc mēs gribam godināt komponistu un viņa dzimšanas dienā mūs visus sveikt ar koncertuzvedumu “Kamēr vien gliemeži skrien”. Lai Imanta Kalniņa mūzika stiprina ikvienu ģimeni un klausītāju!”

uz koncertu aicina Liepājas koncertzāles “Lielais dzintars” mākslinieciskā vadītāja Baiba Bartkeviča.

Dzimšanas dienas koncerta filmēšana Lielajā zālē notiks, ievērojot visus drošības pasākumus. Koncertam ir noteikta biļetes cena mākslinieku un koncertzāles atbalstam – 7 eiro par vienu tiešraides pieslēgumu jeb, tā saukto, dzīvokļa biļeti, kad ar vienu biļeti koncertu var baudīt visi vienas mājsaimniecības iedzīvotāji. Ekskluzīvā iespēja skatīt koncertu klātienē vienam apmeklētājam izmaksās 20 eiro.

Imants Kalniņš. dzimšanas dienas koncerts 2020.
Publicitātes attēls.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.