IMKA Liepāja svin savu 2. dzimšanas dienu

Publicēts:


Sestdien, 21. februārī jauniešu organizācija IMKA Liepāja svin savu 2. dzimšanas dienu. Dienas sākumā, pirms svinībām, notiks jauno biedru iesvētības/komandas veidošanas pasākums, kura laikā jaunajiem organizācijas biedriem būs jāatrod pilsētā apslēptais zvērests un tas jānodod.

Web logo IMKA Lliepāja by `rolandinsh`

Lai arī 2 gadi ir šķietami īss laika posms, organizācija pa šo laiku ir ļoti izaugusi. Ja vēl pirms diviem gadiem IMKA Liepāja bija tikai aptuveni 10 jaunieši ar neskaidru domu par to, ka vēlas kaut ko darīt, tad šobrīd organizācijas biedru skaits jau pārsniedz 40 jauniešus, organizācija ir tikusi pie savām telpām, ir iegādāts biroja aprīkojums un “āra dzīves” inventārs; ir īstenoti aptuveni 5 vietēja un nacionāla mēroga projekti; organizācijas biedri ir piedalījušies aptuveni 10 semināros un apmācībās gan tepat Latvijā, gan daudzviet Eiropā; ir izveidojušās stabilas partnerattiecībās ar vairāk kā 10 organizācijām gan no Latvijas, gan Polijas, Turcijas, Norvēģijas, Zviedrijas, Igaunijas, Grieķijas, Rumānijas un Lielbritānijas.

Organizācijas darbība ir vērsta uz Liepājas un Liepājas rajona bērnu un jauniešu ar ierobežotām iespējām integrāciju sabiedrībā un izglītošanu par vides un veselīga dzīvesveida jautājumiem. Galvenā darbības metode ir “outdoor” (āra dzīve).

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.