Jauniešu mēnesis 2009 Rīgā (programma + video)

Publicēts:


Neliels ieskats jauniešu mēnesī 2009 (septembrī). Iesaku jauniešu organizācijām piedalīties NVO ielā, lai iegūtu jaunus biedrus un interesentus. Kā arī, nesen manis atklāts pasākums – CUE, kurš likās pietiekami intriģējošs, lai piedalītos.

Jauniešu mēnesis 2009

Programmma (atrodama www.JauniesuMenesis.lv)

Jauniešu mēnesis 2009. Programma

Zem viena jumta, RSD

otrdiena, 1.septembris, Vērmanes dārzs, 15:00-22:00; Informācija; wapy.nanolv.com/dome/index.html

Šī gada pasākums būs īpašs, jo kā saka paši RSD jaunieši: “Ir ieguldīts liels, liels darbs!”.

Parkā darbosies divas skatuves- lielā skatuve, kur visas dienas garumā būs baudama mūzika un kur uzstāsies tādi mākslinieki, kā Into One un Jenny May, kā arī mazā skatuve, kas apmeklētājiem ļaus iekustēties salsas ritmos, izmēģināt savu talantu hip hopa dejās un klātienē aplūkot burvju mākslinieku pāra Pecolli priekšnesumus.

Vēl viena lieta, kas ir ļoti raksturīga pasākumam “Zem viena jumta” – tā ir NVO iela, jo katru gadu tā pulcē kopā dažādas Nevalstiskās organizācijas, lai tās sniegtu informāciju par savu darbību. Parasti tās ir informācijas teltis, bet dažkārt organizācijas pieiet lietām no radošās puses un piedāvā vizuālus un kreatīvus savas organizācijas būtības atspoguļojumus.

Saspēles improvizācija, CUE Riga

piektdiena, 4.septembris, “I-DEJAS MĀJA” Rīgā, Rūpniecības 32b (2.stāvā, ieeja no pagalma), 19:30-22:30. Informācija: www.i-deja.lv/?id=225

CUE princips ir mākslas darba radīšana savstarpējā sadarbībā- ieklausoties viens otrā, reaģējot uz viens otra impulsiem un aktīvi piedaloties- tā dinamiski veidojot kopīgu mākslas darbu. Nekas nenotiks, ja gaidīsim, kad kas sāksies. Jo viss jau notiek. Dinamiku nosakām mēs paši. Vienkārši nāc un iesaisties!

CUE Riga youtube.com video

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.