Kafejnīcas TAKA nedēļas programma novembra sākuma nedēļai [labots]

Publicēts:


Kafejnīca TAKA jauno mēnesi – novembri iesāks gan ar pavisam jauniem pasākumiem, gan arī ar lieliskiem viesiem iknedēļas dzejas un muzikālajos vakaros.

kafejnīca TAKA. foto.

1. novembris – Viestura Laiviņa kino lāde

Šovakar, pašā 1.novembra vakarā plkst. 20:00, TAKA aizsāks ciklu Viestura Laiviņa kino lāde, kurā ikvienam lektorija apmeklētājam būs iespēja ieskatīsies plašajā Viestura kino kolekcijā – būs ceļojumi uz tuvo un tālo kaimiņu valstīm, būs ieskats daudzveidīgajās dimensijās, kā arī neizpaliks savstarpējā  iespaidu domapmaiņa. Šovakar Viesturs dalīsies iespaidos par igauņu režisora Veiko Õunpuu filmu Svētā Tonija kārdinājums (Püha Tõnu kiusamine). Filma iznāca 2009. gadā. Kino lāde kafejnīcā Taka notiks ik pirmdienas vakaru.

2. novembris – Takas dzejas vakars

Rīt, 2. novembrī plkst. 20:00, Takas dzejas vakarā gaidāms Renātes Vilnītes, Ilzes Ķīķeres un Eduarda Aivara autorlasījums. Līdzās dzejniekiem muzicēs Toms Lipskis un Ojārs Tūmiņš.

3. novembris – Gaserata

Trešdien, 3. novembrī plkst. 21:00, uz muzikālo vakaru ielūdz eksperimentālā indie/ postrock grupa Gaserata. Grupa pērnā gada pavasarī izdeva savu debijas albumu I Have A Ljubovnjik, bet šobrīd tiek konceptuāli kopotas idejas jauna albuma izveidošanai. Iespējams arī šajā vakarā grupa piedāvās ko pavisam nedzirdētu.

4.,5.,6. novembris – ambientās mūzikas un regeja DJi

Takas nedēļas nogali piedāvā krāšņās DJu krāsās – ceturtdien, 4. novembrī, kā katru nedēļu, regejs DJ Krūma gleznojumos. Piektdien, 5.novembrī, pie mums atkal viesojas DJ Kazulis ar lieliskajiem latviešu muzikālajiem gabaliem, kā arī būs skaņas no old school laikiem. Bet sestdien, 6.novembrī, minimālos bītus oriģināli organiskās skaņās un ēteriskos skaņdarbos veidos DJ Selffish. Priekšplānā izvirzīto ambiento mūziku (foreground ambient music) DJ papildina ar mikrofona ierakstiem, trokšņiem, cilvēku čalām, klavierspēli un citu akustisko instrumentu skaņām.

Nedēļas noslēgumā 7. novembrī keramikas pulciņš

Bet jau nedēļas noslēgumā – svētdienas dienas pirmajā pusē, 7.novembrī plkst. 12:00, mazākie kafejnīcas apmeklētāji un radošo darbu cienītāji aicināti uz keramikas pulciņu kopā ar Andu – šoreiz veiksim pēdējos darbus pie pasaku tēliem, kurus veidojām pirmajā keramikas pulciņa reizē, kā arī citi interesenti ar savām ģimenēm aicināti nākt zīmēt, veidot un patīkami pavadīt svētdienu.

  • Plašāka informācija: Filma Püha Tõnu kiusamine http://www.imdb.com/title/tt1247696/
  • Gaserata: www.gaserata.lv/
  • DJ Selffish: http://www.myspace.com/selffi

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.