Komiksu studijas informatīvais vakars Ogrē

Publicēts:


Komiksu studijas mērķis ir iepazīstināt studijas dalībniekus ar komiksu kultūru un vicināt praktiskas komiksu mākslas iemaņas. Lai iepazītos ar Komiksu studijas darbību un pieteiktos nodarbībām, 30. jūnijā tiek rīkots informatīvais vakars. Sākums ir 30. junijā plkst. 18.00,Ogrē, Grīvas prospekts 9-21.

“Es nemācīšu atkārtot konkrētus stilus. Katram pašam ir jāatrod savs komiksu zīmēšanas veids,” apgalvo komiksu mākslinieks Kao Viets Ngujens, kurš aicina ikvienu interesentu uz Komiksu studijas informatīvo pasakumu Ogrē.

Studija tiks likts uzsvars uz komiksu zīmēšanas prasmju un grāmatu ilustrācijas apguvi. Apmācības programmas laikā būs iespēja iepazīties ar Vjetnamas, Belģijas un ASV komiksu paraugiem, kā arī dažādiem komisku mākslas stiliem.

Nodarbības Komiksu studija vada Jāņa Rozentāla Rīgas mākslas vidusskolas (JRRMV) absolvents, komiksu mākslinieks no Vjetnamas Kao Viets Ngujens. Jaunais mākslinieks iedvesmu darbiem smeļas latviešu kultūrā un JRRMV beidzot, diplomdarba izveidojis komiksu par nacionālo varoni Lāčplēsi, pirms tam iepazīstoties ar Andreja Pumpura eposu un citiem latviešu mitoloģijas un vēstures materiāliem.

Lāčplēsis.

Komiksu studija aicināts jebkurs interesants ar vai bez priekšzināšanām. Nodarbības notiek trīs reizes nedēļā – otrdienās, ceturtdienās un sestdienās.

Papildus informācija pa epastu: ngujencao_viet /@/ yahoo.com vai tālruni 26459558. Iepazities ar Kao Vieta Ngujena darbiem iespējams: tigerogre.DeviantArt.com.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.