Kultūras Ministrija aicina iesniegt pieteikumus konkursā par dalību Venēcijas mākslas biennālē

Publicēts:


Kultūras ministrija izsludinājusi konkursu par Latvijas ekspozīcijas veidošanu 54. Venēcijas mākslas biennālē, kas norisināsies no 2011. gada 4.jūnija līdz 27.novembrim.

Konkursa pretendentam saskaņā ar noteikumiem jāpiedāvā Latvijas ekspozīcijas ideja, kā arī jānodrošina tās realizācija ekspozīcijas vietā Venēcijā.

Kā norādīts 26. novembrī publicētajā paziņojumā KM mājaslapā, piedāvājumi konkursam jāiesniedz līdz 2010. gada 15. decembrim plkst. 10:00 Rīgā, K.Valdemāra ielā 11a, Kultūras ministrijas Personāla un dokumentu pārvaldības nodaļā (21. kabinets).

Pretendentu vērtēšana notiks trīs posmos: pretendentu atlase (dokumentācijas atbilstība noteiktajām prasībām); pretendenta tehnisko risinājumu un radošās ieceres oriģinalitāte un atbilstība, ko vērtēs arī mākslinieki un mākslas zinātnieki, un finanšu piedāvājuma vērtēšana.

Venēcijas mākslas biennāle tradicionāli norisinās reizi divos gados un tiek uzskatīta par vienu no ievērojamākajiem notikumiem starptautiskajā profesionālās mākslas dzīvē. Tajā ar savām nacionālajām ekspozīcijām piedalās valstis no visas pasaules.

Latvija piedalās Venēcijas mākslas biennālēs kopš 1999. gada. Iepriekšējā Venēcijas mākslas biennālē 2009. gadā Latviju pārstāvēja mākslinieki Evelīna Deičmane un Miks Mitrēvics ar ekspozīju “Trauslā daba”.

Konkursa noteikumi pieejami Kultūras ministrijas mājaslapas sadaļā publiskie iepirkumi (http://www.km.gov.lv/lv/ministrija/iepirkumi/Bdala_planotie.html).

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.