Kur pavadīt Valentīndienas nedēļas nogali (pasākumu saraksts) [atjaunots]

Publicēts:


Apkopojām informāciju par Valentīndienas (14. februāra) nedēļas nogales pasākumiem. Lūk daži no iesūtītajiem:

 • 11. februāris, Rīga. “Mīlestības Svētki” klubos Godvil un Club Essential;
 • 12. februāris, Rīga. grupa “Otra Puse” ar programmu “Nakts vai Rīts” klubā BARONS;
 • 12. februāris, Liepājas raj. Valentīndienas balli Kapsēdes kultūras namā;
 • 12. februāris, Kandava.  LOVE & MUSIC;
 • 12.februārī, Ropažos. Linda Leen;
 • 13.februārī, Dobelē. Koncerts “Mīlestība” ar kori “Vizma”;

sirds. heart

Mīlestības Svētki 2010

Šī gada 11. un 12. februārī ar SEB bankas atbalstu studenti svinēs vispasaules “Mīlestības Svētkus”, kuru organizēšanā un svinēšanā apvienojušās četras augstskolas: Rīgas Tehniskā universitāte, Rīgas Stradiņa universitāte, Biznesa augstskola Turība un Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskola.

“Mīlestības Svētki” tiek rīkoti ar sociālu mērķi – ziedot asinis nelaimē nonākušajiem, tādēļ organizatori sadarbībā ar Valsts asinsdonoru centru (VADC) rīko asins ziedošanas dienas: 21. janvārī – SEB bankas finanšu centrā (Meistaru iela 1, Valdlauči), 26. janvārī – BAT (Graudu iela 68), 2. februārī – RSEBAA (Meža iela 3), 4. februārī – I/C Olimpia (Āzenes iela 5), 3. un 4. februārī – RSU (VADC- Sēlpils iela 6), 9. februārī – RTU (Meža iela 1). Visi asins ziedotāji kopā ar obligāto valsts kompensāciju saņems arī brīvbiļeti uz īpaši šiem cilvēkiem rīkotu pasākumu “Līvu Akvaparkā” 12. februārī, kurā studenti ne tikai varēs baudīt ūdens priekus, bet arī dejot DJ Roberta Lejasmeijera vadībā. Katrs pasākuma dalībnieks piedalīsies arī loterijā, kurā būs iespējas laimēt kruīza ceļojumu no Tallink.

“Mīlestības Svētku” noslēguma pasākums notiks 11. februārī Club Essential un Godvil. 11. februāra pasākumos studenti varēs baudīt populāras un studentu vidū mīlētas grupas un dziedātājus, Latvijas labākos DJ, karstasinīgus deju šovus, pārsteigumus un konkursus visiem mīlētājiem un tiem, kuri savu otro pusīti vēl meklē.

Club Essential:

 • Double Faced Eals
 • Gain Fast,
 • Jenny May
 • DJ Crash,
 • DJ Deros,
 • DJ Franzo Kolms,
 • DJ Mārtiņš Kreilis,
 • BCA&ROSME Lingerie Show
 • Cheerleader Show,
 • “Skūpstu konkursa” fināls

Godvil

 • Otra Puse
 • TāTāTā- akustiskais koncerts
 • DJ Kress un perkusionists Rafels,
 • DJ Peter aka PARTYPAPA,
 • Glow Show,
 • Glam Show,
 • Magnificent Bartender Flaring show.

Svētku lieldraugs – SEB banka. Sīkāka informācija: www.milestibassvetki.lv un twitter.com/MilestibaSvetki

Grupa “Otra Puse” ar programmu “Nakts vai Rīts” klubā BARONS

12.februārī plkst.21:00 klubā Barons (Kr.Barona ielā 108, Rīga) ar akustiskās programmas “Nakts vai Rīts” koncertu uzstāsies romantiskās mūzikas mīļotājiem labi zināmā grupa grupas Otra Puse.

Valentīndienas noskaņās būsim kopā sirsnīgā kluba atmosfērā, baudot grupas Otra Puse skaistāko dziesmu “Savādā”, “Dievs dod”, “Ieskaties” u.c., kā arī iemīļoto 90-to gadu hītu “Vēstules”, “Pēc lietus”, “Balāde par 3 saucieniem” u.c. mīlas dziesmu īpašās akustiskās versijas.

Ieteicama galdiņu rezervācija: 67298462;
Biļetes uz koncertu iepriekšpārdošanā Biļešuservisa (www.bilesuserviss.lv) kasēs 3 Ls, uz vietas 4 Ls

Valentīndienas balli Kapsēdes kultūras namā

12. februārī biedrība “Kultūras aktīvistu apvienība “Opā””, aicina visus ballēties gribētājus uz Valentīndienas balli Kapsēdes kultūras namā. Plkst. 21.00 kopā ar grupu “Veldze” būs iespēja griezties dejas ritmos, piedalīties konkursos un laimēt pārsteiguma balvas. Aicinām ierasties ar groziņiem.

Uz Valentīndienas balli tiek aicināti visi, kas jūtās jauni un vēlas šos sirsnīgos svētkus sagaidīt jautrā noskaņā ar dzīvo mūziku. Grupa “Veldze” spēlē kārtīgu balles mūziku, kura lieliski spēj apvienot senas dziesmas jaunās skaņās, pie tam tādā izpildījumā, ka malā nespēj nosēdēt neviens. Pasākuma organizatori sola ne tikai jautru izdejošanos, bet arī dažādus interesantus konkursus, kuros pierādīt savu varēšanu un laimēt patīkamas balvas.

Ballēties gribētājiem ir iespēja rezervēt galdiņu zvanot uz numuru 26322714. Aicinām to darīt savlaicīgi, lai savai draugu kompānijai nodrošināt patīkamu vakaru kopā. Biļetes varēs iegādāties pirms un balles laikā. Ieejas maksa 2 Ls.

Svētā Valentīna dienas pasākums LOVE & MUSIC Kandavā

Piektdien 12. februārī Kandavas kultūras centrā notiks līdz šim viennozīmīgi iespaidīgākais pasākums. Atzīmējot Svētā Valentīna dienu, piedāvājam visiem mīlniekiem un elektroniskās mūzikas cienītājiem pirmo šī gada ballīti “LOVE & MUSIC”.

Par muzikālo noformējumu un pozitīvu gaisotni parūpēsies DJ ZUDINSH un apvienības SOUL DISCOTHEQUE pārstāvis DJ K.O.O.K.S.

Kā pārsteigumu uz skatuves redzēsiet vienu no Baltijas valstu ievērojamākajiem dīdžejiem un promoteriem DJ DEP, kurš savas 14 gadu karjeras laikā ir spēlējis un organizējis pasākumus gandrīz visos klubos Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Krievijā un citās valstīs. Uz doto brīdi DJ DEP pamatoti var uzskatīt par vienu no visspilgtākajiem dīdžejiem Latvijā, kurš savas karjeras laikā ir sevi pierādījis ar augstu spēles tehniku, kā arī ar izsmalcinātu, izmeklētu materiālu.

Pasākuma sākums: 20:00 – 23:00 (līdz 18.gadiem), 23:00 – … (18+)
Ieejas maksa : 1.50 LVL

Linda Leen ar programmu “Dziesmas mīlestības valodās. AKUSTISKĀ VERSIJA” Ropažos

12.februārī plkst. 19:00 Ropažu Kultūras un izglītības centrā (Sporta iela 2/k.2, Ropaži, Ropažu novads, LV-2135) Mīlētāju dienai veltītu koncertu piedāvā dziedātāja Linda Leen.

Vēl pirms mēnesi garās koncerttūres pa Latviju, kuru dziedātāja atklās Rīgā, Linda Leen ar koncertu “Dziesmas mīlestības valodās. AKUSTISKĀ VERSIJA” viesosies Ropažos. Tas būs īpašs koncerts – oda mīlestībai! Tās būs dziesmas septiņās skaistākajās pasaules valodās par dažāda veida mīlestību – romantisku un cēlu, kā arī par mīlestību uz mūziku, dzīvi, Dievu. No siltas, mīļas, patīkamas mīlestības līdz iznīcinošai kaislībai…

Šī īpašā koncertprogramma veidota muzikālam duetam – balsij un ģitārai (Kaspars Zemītis). Pirmo reizi savā mūziķes karjeras laikā Linda koncertā spēlēs arī savu muzikālo gaitu pirmsākumu līdzgaitnieci – flautu.

Kā atzīs pati dziedātāja: “Šoreiz nav orķestra, lielas skatuves, grandiozu gaismu, dejotāju… Esmu tikai es, ģitārists un skatītāji zālē“, kas gan fiziskā, gan emocionālā ziņā ir ļoti tuvu. Vistuvāk. Šis būs mans personiskākais koncerts.”

Biļetes uz koncertu nopērkamas jau no 25.janvāra Ropažu Kultūras un izglītības centrā (tālr.: 26321225).

Pēc koncerta balli no plkst. 21:30 spēlēs grupa JAUTRAIS DZIRNAVNIEKS

Biļetes uz koncertu Ls 5, 6 un 7 Ls, uz balli Ls 4

Dobelē: koncerts “Mīlestība” ar kori “Vizma”

13.02. plkst.17.00, koncerts “Mīlestība” ar kori “Vizma”, pūtēju orķestri “Dobele”, Dobeles dikselentu un Bikstu kultūras nama vīru vokālo ansambli “Optimisti”.Ieeja par ziedojumiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.