La Roux – La Roux (debijas albums)

Publicēts:


No jūlija vidus Latvijā pieejams britu elektropopa dueta “La Roux” debijas albums.

La Roux (front cover)

Albuma pirmais oficiālais singls “In For The Kill” Lielbritānijas singlu topā sasniedza 2.vietu un noturējās tur mēnesi, bet tā sekotājs – “Bulletproof” sasniedza pašu topa virsotni. BBC aptaujā “Sound of 2009” grupa ieguva 5.vietu.

Grupas debijas albums nominēts britu Mercury balvai.

Duetu pērn izveidoja dziedātāja Ellija Džeksone (Elly Jackson) un producents Bens Langmeids (Ben Langmaid), kurš izvairās no plašākas sabiedrības uzmanības. 21 gadu vecā sarkanmate no Brikstonas pārliecinoši pieteica sevi, iesildot Liliju Alenu viņas Lielbritānijas tūrē un piedaloties vienā no gada veiksmīgākajiem remiksiem – Skream Let’s Get Ravey.

La Roux bija vieni no retajiem māksliniekiem, kas vienlaicīgi šopavasar atradās topu virsotnēs un bija galvenie izpildītāji alternatīvajā NME Radar festivālā.

Ellija Džeksone (Elly Jackson)

Elly Jackson (La Roux)

Ellijas Džeksones pirmais ieskats mūzikā radās, bērnībā klausoties tēva kolekcijā esošos Nīla Janga un Nika Dreika ierakstus, līdz viņa sāka rakstīt pati savas dziesmas un debitēja uz Dienvidlondonas folkmūzikas skatuves. Satiekot producentu Benu Langmeidu, viņi studijā sāka eksperimentēt, akustiskajām dziesmām pievienojot sintezatora skaņas. Tā kā nepazīstamai dziedātājai un producentam bija grūti sevi piedāvāt lielajām ierakstu kompānijām un tās vēlējās mūziķus nošķirt, dziedātājai piesaistot “lielos” producentus, radās ideja izveidot grupu. Grupas nosaukums radās, Ellijai atverot kādu franču grāmatu, kuras pirmajā lapā bija “la roux” – sarkanmate.

La Roux – La Roux albumā iekļauto dziesmu saraksts:

 1. “In for the Kill” – 4:08
 2. “Tigerlily” – 3:24
 3. “Quicksand” – 3:05
 4. “Bulletproof” – 3:25
 5. “Colourless Colour”– 3:28
 6. “I’m Not Your Toy” – 3:18
 7. “Cover My Eyes” – 4:32
 8. “As If By Magic” – 3:51
 9. “Fascination” – 3:41
 10. “Reflections Are Protections” – 4:19
 11. “Armour Love” – 3:53

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.