Labsajūtas maršruts – mobilajā lietotne LNMM muzeja apmeklētājiem

Publicēts: | Atjaunots:


Labsajūtas maršruts
Latvijas Nacionālā mākslas muzeja mobilā lietotne “Labsajūtas maršruts”. 2021. Foto: Kristiāna Zelča

No 2021. gada 13. decembra LNMM galvenās ēkas apmeklētājiem pieejams jauns audio projekts muzeja mobilajā lietotnē “Labsajūtas maršruts”, kas rosina iepazīt pastāvīgo ekspozīciju, izmantojot meditatīvus un apzinātību veicinošus paņēmienus.

Labsajūtas maršruts

“Labsajūtas maršruts” ir aicinājums personīgākā veidā iepazīt mākslas muzeju, izbaudīt laiku vienatnē un mākslas mierpilnajā vidē, gūt alternatīvu sajūtu piedzīvojumu, veicinot savu apzinātību un mentālo labizjūtu.

“Labsajūtas maršruts” bez maksas pieejams LNMM mobilajā lietotnē latviešu, krievu un angļu valodā. Audio stāsti apmeklētāju ved cauri 12 pieturpunktiem muzeja ekspozīcijā, apskatot tādus jautājumus kā draudzība, uzdrīkstēšanās, ikdiena, zaudējums un nezināmais, katrā no vietām piedāvājot mākslas zinātnieku sagatavotu stāstījumu par tēmu, kā arī mākslas terapeita īpaši izstrādātus uzdevumus sevis izzināšanai mijiedarbībā ar mākslas muzeju un darbiem. Maršruta veikšanai nepieciešamas aptuveni 60 minūtes, tomēr projekta autori aicina to baudīt savā, individuālā tempā, koncentrējoties uz personīgo pieredzi.

Mobilo lietotni iespējams lejupielādēt vietnēs “Google Play” un “AppStore”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.