Laima Vaikule Dzintaru koncertzālē izpildīs maestro Raimonda Paula dziesmas kopā ar Jāni Stībeli, Intaru Busuli, grupu Melo-M un Raimondu Ozolu

Publicēts:


Kā ziņo bilesuserviss.lv, otrdien, 3.augustā plkst. 20:00 Dzintaru koncertzālē apmeklētājiem būs iespēja noklausīties un noskatīties šīs vasaras sezonas aizraujošāko koncertu, kurā galvenajā lomā būs stilīgākā šovu lēdija Laima Vaikule. Valdzinošā un lieliskā Laima Vaikule uzstāsies draugu lokā – ar talantīgajiem latviešu mūziķiem, Jaunā Viļņa laureātiem Jāni Stībeli, Intaru Busuli, grupu Melo-M un Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra pirmo vijoli Raimondu Ozolu.

Latvijā dzimusī, pasaules slavu iemantojusī leģendārā dziedātāja Laima Vaikule uz vienas skatuves pulcēs savus draugus, Latvijas populārākos mūziķus: Jāni Stībeli, Intaru Busuli, Raimondu Ozolu un grupu Melo-M, kas izpildīs maestro Raimonda Paula un citu iemīļotu komponistu darbus. Koncerts iecerēts kā pārsteigums MAESTRO.

Mūziķi piedāvās kopīgi veidotu programmu, kur izskanēs tādi zināmi hīti, kā “Nakts ugunskurs”, “Vernisāža”, “Pianists”, “Vēl nav vakars” un daudzas citas. Tāpat tiks izpildītas jaunākās maestro Raimonda Paula dziesmas, piemēram, “Putns”, “Es sapņoju par Jūrmalu”, “2 minūtes”. Šis koncerts Dzintaru koncertzālē paredzēts kā pārsteigums maestro, ar kura komponēto dziesmu “Nakts ugunskurs”, Laima Vaikule 1986.gadā kļuva pazīstama ne tikai Latvijā, bet visā bijušās Padomju Savienības teritorijā.

Ekstravagantā “Šarma lēdija”, “samtainā balss” – kādus tik salīdzinājumus nav saņēmusi Laima Vaikule no pielūdzējiem visā pasaulē. Šī māksliniece ir neticami talantīga, viņai ir pārsteidzoša balss, savukārt modes pasaules kritiķi jau sen viņu nodēvējuši par stilīgāko dziedātāju krievu šovbiznesa vēsturē.

Laimas Vaikules priekšnesumi – tie ir apveltīti ar brīnumainu stāstu, kuros var sastapt gan romantiku, gan mīlestību, degsmi un tajā pat laikā neticamu skaistumu. Laima Vaikule strādā Eiropas šovu – varietē stilā, uzstājoties ne tikai kā dziedātāja, bet arī kā horeogrāfe, uzveduma scenogrāfe, dziedātāja un aktrise. Tādēļ viss, ko Laima izpilda uz skatuves, ir ne tikai stilīgs un estētisks, bet reizē arī dzīvs, košs, talantīgs un aizraujošs. Viss minētais liek skatītājam iedziļināties notiekošajā un pārdzīvot līdzi uz skatuves izdziedātajiem skaņdarbiem.

Jāņa Stībeļa uzstāšanās – tā ir īsta bauda, dzīva skaņa, balss, kurai nav līdzīgas nevienas, spožums un talants slēpj sevī patiesi skaistu izrādi.

Intara Busuļa improvizācijas talants pārsteidz pat profesionālus mūziķus. Viņš ir jaunās paaudzes dziedātājs, kas iemantojis ne tikai latviešu, bet arī krievu klausītāju mīlestību.

Melo-M ir sevi apliecinājusi kā grupa, kas atklāj ikvienā mūzikas darbā neierobežotas iespējas. Koncertā dzirdēsim pagājušā gadsimta Raimonda Paula skaņdarbus oriģinālos aranžējumos.

Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra pirmā vijole Raimonds Ozols Latvijā ir labi zināms, augsti novērtēts profesionāls mūziķis, kas sevi apliecinājis gan klasiskās, gan populārās mūzikas laukā. Viņa meistarību atzinušas daudzas pasaules mūzikas autoritātes. Raimonda Ozola izcilais izpildījums jebkurā mūzikas žanrā saistās galvenokārt ar viņa vijoles spēles samtaino toni, izjusto skanējumu un nevainojamo tehnisko izpildījumu, ko dzirdēsim koncertā.

Laimas Vaikules un draugu priekšnesums uz vienas skatuves – tas būs patiess pārsteigums klausītājiem, svētki visiem klātesošajiem. Skatītājus un klausītājus gaida aizraujošs vakars kopā ar visiem tik iemīļotiem dziedātājiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.