Latviešu horeogrāfi piedalīsies prestižajā DANCEUNION festivālā Londonā (+video)

Publicēts:


Laikmetīgās dejas horeogrāfi Elīna Breice un Guntis Spridzāns pārstāvēs Latviju jauno Eiropas mūsdienu dejas talantu forumā DANCEUNION, kas norisināsies Southbank Centre Londonā no 15. līdz 17. martam.

Forumā savus darbus prezentēs daudzsološāko šī brīža jauno ES horeogrāfu izlase. Latvijas laikmetīgās dejas skatuvi pārstāvēs izrāde Esi ar mani (iestudēta Ģertrūdes ielas teātrī, režisors – Andrejs Jarovojs, horeogrāfe Elīna Breice, dejotāji – Guntis Spridzāns un Agnese Bordjukova). Kopā ar darbiem no Īrijas, Čehijas, Polijas un Rumānijas izrāde Esi ar mani iekļauta festivāla atklāšanas vakara programmā.

Ieskats DANCEUNION atklāšanas darbos

Tereza Lenerova & Einat Ganz

Liv O’ Donoghue

http://www.youtube.com/watch?v=CoqouFdM0_M

Elīna Breice

Barbara Bujakowska & Marcin Janus

E. Breice ir viena no projekta Dejas Anatomija vadītājām, veidojusi tādas dejas izrādes kā Ņem manas acis (apbalvota ar Grand Prix Baltic Movement Contest 2009, Polijā) un Es esmu dialogs, kā arī horeogrāfiju teātra izrādēm Otello (Jaunajā Rīgas teātrī), Makss un Morics (Latvijas Nacionālajā teātrī) u.c.

Izrāde “Esi ar mani”

Izrāde Esi ar mani

Izrāde “Esi ar mani”Rīgā skatāma 3. un 5. martā plkst. 19.00 Ģertrūdes ielas teātrī. Biļetes var iegādāties internetā www.bezrindas.lv vai galerijā Istaba (K.Barona 31a).

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.