LET ME BE! radošā nometne Ģertrūdes ielas teātrī

Publicēts:


Šonedēļ, no 13. līdz 17. jūnijam, Ģertrūdes ielas teātri notiks jauniešu pašiniciatīvas projekta “Let me be!” radošā nometne. Vienas nedēļas garumā 13 projekta dalībnieki no dažādām Latvijas pilsētām kopā ar režisoriem Andreju Jarovoju, Mārtiņu Eihi un horeogrāfi Elīnu Breici caur teātra un dejas metodēm iepazīs gan sevi, gan līdzās pastāvošo sociālo un kultūras daudzveidību, kā arī runās par aktuāliem jautājumiem jauniešu dzīvē.

Let me be! Ģertrūdes ielas teātris

Ikviens interesents aicināts piedalīties projekta prezentācijā radošās nedēļas noslēgumā, kas notiks 17. jūnijā plkst 17:00.

Jauniešu pašiniciatīvas projekta “Let me be!” nodarbības Ģertrūdes ielas teātrī norisinājāš kopš šī gada februāra. Projektā piedalās 13 jaunieši no dažādām Latvijas pilsētām – Rīgas, Jelgavas, Līgatnes, Rūjienas, Naukšēniem -, lai savstarpējās domapmaiņas rezultā papildinātu savas zināšanas un uzlabotu komunikācijas prasmes, kā arī iegūtās zināšanas pielietotu savu vienaudžu vidū.

Jauniešu projektu Let me be! veido biedrība TARBA sadarbībā ar Ģertrūdes ielas teātri. Projektu atbalsta Jauniešu iniciatīvas programma Jaunatne darbībā.

Seko “Let me be!” portālā draugiem.lv: http://www.draugiem.lv/jauniesuprojektsletmebe

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.