Liepājā iedegs mūzikas gaismu

Publicēts:


6. novembrī Liepājā atklās koncertciklu IEDEDZ GAISMU, kas solās būt jauns notikums pilsētas mūzikas dzīvē. Tuvākas un tālākas apkārtnes mūzikas mīļotājiem tas piedāvās kamermūzikas priekšnesumus ar klasikas, džeza un mūsdienu mūzikas skaņdarbiem.

Ideja veidot šādu koncertu sēriju radusies domājot par rudens un ziemas tumšajiem vakariem, kurus gaišākus un siltākus spētu iekrāsot labas mūzikas baudījums. Cikls Iededz gaismu ietver dažādu laikmetu un stilu kamermūziku, sākot no klasikas populārākajiem opusiem, līdz džeza un labākajām mūsdienu kompozīcijām.

Izvēlētās koncertu programmas piedāvā izcili Latvijas mūziķi, kuri šobrīd aktīvi koncertē Rīgā, citur Latvijā un ārzemēs, taču Liepājā viņu sniegums dzirdams reti vai līdz šim tas nav bijis iespējams nemaz, piemēram, vokālā grupa Framest, Sondras, Ievas un Lienes kameransamblis kopā ar aktieri Ģirtu Ķesteri. Liepājniekiem savulaik Ērģeļmūzikas festivālā iepazītais Rīgas Doma kora solists Daumants Kalniņš būs dzirdams džeza solista ampluā, īpašu atklāsmi mūzikā solās sagādāt Denisa Paškevica trio kopā ar dziedātāju Jolantu Gulbi.

No 6. novembra līdz 25. decembrim notiks četri sestdienu koncertvakari Hika zālē viesnīcā Promenade Hotel. Biļešu iepriekšpārdošana jau sākusies Biļešu paradīzes kasēs visā Latvijā un internetā www.bilesuparadize.lv, kur ir iespējams iegādāties arī abonementu uz visiem Iededz gaismu koncertiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.