Liepājas Jaunie talanti: A.Laptevs, I.Filipskijs un K.Neņuka

Publicēts:


Vakar, 21. martā plkst. 18:00 Liepājas Latviešu biedrības namā notika jauniešu talantu konkurss “Liepājas jaunie talanti“. No 14 finālistiem tika apbaloti trīs talantīgākie – Aleksandrs Laptevs, Ilja Filipskijs un Ksenija Neņuka. Tika rādīti dažādi priekšnesumi dziedāšanā, dejošanā, zīmēšanā un fotogrāfijā. Pasākumu organizēja Liepājas Skolēnu dome un biedrība “Kultūras aktīvistu apvienība “OPĀ”“.

Jau plkst.12:00 Liepājas Latviešu Biedrības nama lielo zāli piepildīja jauniešu skanīgās balsis un ritmiska mūzika, tika pielaboti pēdējie deju soļi un attīstītas labākās fotogrāfijas, lai vakarā kvalitatīvi un pārliecinoši uzstātos konkursā ” Liepājas Jaunie talanti”. Konkursā piedalījās 14 finālisti ar dažādiem priekšnesumiem. Konkursa mērķis ir veicināt dažādu skolu audzēkņu kvalitatīvu brīvā laika pavadīšanu, dot iespēju pierādīt sevi plašākai publikai, kā arī rosināt Liepājas jauniešus atklāt savus talantus.

Kā pirmie no dalībniekiem uzstājās Bērnu un jauniešu tehniskās jaunrades centra deju grupa “Rotaļa”, kuri piedalās dažādos pilsētas pasākumos, kā arī deju konkursos un festivālos. Šoreiz deju grupa uzstājās ar deju “Rūķu tusiņš”. Otrā dalībniece Gita Tokareva dziedāja Aišas dziesmu “Dziesma pustumsā”, bet nākamie dalībnieki Anita Tumaša, Niks, Toms un Endijs parādīja Latvijā pavisam nesen ienākušu dejas stilu – tektonik. Pasākumā savu hobiju – gleznošanu, prezentēja Madara Mago, savukārt desmit gadīgā Katrīna Kabiņecka visus aicināja dejot un viņai palīdzēja Montas Sprūdes deju grupa “Di Quest”. Četri talantīgi puiši Romāns, Viktors, Leo un Aleksandrs uzstājās ar deju stilu ” Breakdance”, bet tūlīt pēc tam ar savām fotogrāfijām iepriecēja trīs jaunieši, Baiba Ķipste, Madara Petrovica un Ilja Filipskijs.

Aleksandrs Laptevs jau sevi pierādījis ” Latvijas Zelta talantos”, šoreiz dziedāja dziesmu franču valodā. Ar deju ” Karsējmeitenes” priecēja Liepājas 15 vidusskolas meitenes. Nākošie uzstājās divi talantīgi jaunieši Ņikita un Mihaels, kuri izpildīja dziesmu “Mama”. Liepājas Jaunajos talantos bija iespējas dzirdēt džezu, ko izpildīja Marija Jermoļenko, kura sevi pieteikusi arī kā solo dziedātāju konkursā “Balsis 2009” iegūstot otrās pakāpes diplomu. Pārsteigumu sagādāja pēdējā konkursa dalībniece Ksenija Neņuka, kura profesionāli un aizraujoši parādīja prasmi vēderdejošanā.

Uzvarētāji:

  • Nominācija ” Liepājas Jaunais talants mūziķis” – Aleksandrs Laptevs
  • Nominācija ” Liepājas Jaunais talants dejotāja” – Ksenija Neņuka
  • Nominācija ” Liepājas Jaunais talants mākslinieks” – Ilja Filipskijs

Konkursantus vērtēja žūrija – Liepājas mūziķis Andris Ērglis, Comming soon mūziķis Kristofers Knesis, fotogrāfs Uģis Blūms, pasākuma organizators Mareks Albersts, Liepājas deju attīstības skolas direktors Kristaps Čimbars. Savukārt pārsteigumus sagādāja konkursa viesi Linda Zāģere, Aleksandra Alganova, Montas Sprūdes deju grupa “Mazie dzintari” ar deju “Karsējmeitenes” un pārsteidzošie puiši Gunārs Narbuts un Andris Kreicbergs, kas žonglēja ne tikai ar bumbiņā, bet arī ar nažiem un brīvi braukāja ar 2 metrus augstu velosipēdu.

Organizatori vēlas pateikties žūrijai, visiem viesiem un atbalstītājiem – veikalam “M-Ideja”, tirdzniecības namam “Kurzeme”, Liepājas deju attīstības skolai, “Dzintara boulingam”, ziedu vairumtirdzniecības bāzei SIA “Relax 1” un ziedu veikalam SIA “Pīnija”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.