Liepājas jaunieši var apmeklēt izglītojošus un informatīvus vakarus (papildināts)

Publicēts:


„Liepājas Jaunatnes centrs” 8. septembrī plkst. 17:00, dzejas dienu ietvaros, TN „Kurzeme” 3. stāvā „Dzejnieku ķēķī” aicina visus tikties ar dzejnieci Andru Manfeldi. Pasākumā būs iespēja redzēt fragmentus no Z. Liepiņa izrādes „Adata”, kuras libreta autore ir A. Manfelde, kā arī dzejniece prezentēs savu jauno dzejoļu krājumu „Betona svētnīcas”.

„Liepājas Jaunatnes centrs”, sākot jauno mācību gadu, jauniešiem piedāvā īpašus tematiskos vakarus, kuros būs iespēja iesaistīties dažādās izglītojošās un izklaidējošās aktivitātēs. Tēmas ir dažādas: dzeja, mūzika, māksla, vide, veselība, projekti, reliģija. Būs iespēja mācīties franču, vācu, krievu vai angļu valodu un iemācīties spēlēt ģitāru.

Andra Manfelde dzimusi 1973. gadā. Apguvusi tēlnieces specialitāti Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolā. Sakārtojusi un noformējusi Stefana Ezras Dimitera grāmatas. Raksta dzeju un pasakas. No Rīgas jauno literātu apvienības žurnāla «LUNA» redakcijas saņēmusi balvu par labāko debiju dzejā «Gada balva 2003». 2004. gadā uzvarējusi Dānijas Kultūras institūta rīkotajā Hansam Kristianam Andersenam veltītajā pasaku konkursā.

Andra Manfelde popularitāti ieguva ar grāmatu “Adata”, kas tika izdota 2005. gadā. Arī pirmā Zigmara Liepiņa muzikālā drāma Nacionālajā teātrī tapusi pēc jaunās rakstnieces Andras Manfeldes autobiogrāfiskā darba “Adata” rakstīta libreta. Fragmentus no izrādes būs iespēja noskatīties arī pasākuma lailā. Pavisam nesen, 2. septembrī, apgāds „Neputns” ir izdevis Andras Manfeldes jaunāko dzejoļu krājumu „Betona svētnīcas”, ar ko autore iepazīstinās tematiskajā vakarā. Par dzejoļu krājuma kvalitāti liecina 2007. gadā saņemtā Annas Dagdas prēmija, savukārt viņas pirmais krājums “Tranšejas dievi rok” saņēma Ojāra Vācieša balvu.

„Liepājas Jaunatnes centrs” izstrādājis īpašu programmu jauniešiem no 15 līdz 25 gadiem. Katru vakaru no plkst. 17:00 centrā norisināsies dažādas aktivitātes. Aicinām pieteikties uz valodu, projektu un ģitārspēles apmācībām, bez priekšzināšanām, uz e – pastu ljc@jauns.lv vai pa tālr. 63481646

„Liepājas Jaunatnes centra” direktors Pāvels Jurs: „Mēs patiesi ceram, ka mūsu piedāvātās aktivitātes ieinteresēs jauniešus un kalpos par lietderīgā brīvā laika pavadīšanas iespējam Liepājas pilsētā. Laika gaitā mēs strādāsim pie programmu pilnveides, balstoties uz pašu jauniešu vajadzībām. Aicinu ikvienu piedalīties un izmantot Jaunatnes centra piedāvātās iespējas.”

Programma no 8. līdz 12. septembrim.

8. septembris – Radošais vakars
Tiksimies ar Andru Manfeldi

Dzejas dienu ietvaros tiek atklāti dzejas vakari Jaunatnes centrā.
Katra mēneša otrajā nedēļā tiksimies neformālā gaisotnē, lai lasītu dzeju, satiktos ar dažādām sabiedrībā pazīstamām personām, dalītos un apmainītos sajūtām.

10. septembris – Tematiskais vakars
“Projektu sagatavošana un realizācija”
17:00 – 18:00

  • projekta iestrādes pamati;
  • projektu konkursi;
  • finansējuma piesaistes iespējas;
  • portāla jauns.lv projektu sadaļa;
  • projekta vadīšana

19:00 – 20:30

  • Jauniešu piemēri  un pieredze

11. septembris – Veselības diena

Cilvēka seksualitāte un pubertāte

Kas ir empātija? Tolerance? Kad cilvēks apzinās savu seksualitāti?
Nāc un uzzini.

12. septembris – NVO diena
Iespēja visām NVO, skolu līdzpārvaldēm un jauniešu interešu grupām rīkot savas tikšanās, sapulces, aktivitātes…

Informāciju sagatavoja:
Liene Jankovska, „Liepājas Jaunatnes centrs
Sabiedrisko attiecību speciāliste

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.