Šovakar LMA Studentu klubā: Klusums pirms vētras

Publicēts:


Šovakar LMA Studentu klubā:+nedēļas nogalē

Piektdien, 13. martā sākam kluba  20. dzimšanas dienas svinības. Pasākuma “dzivajā”  gan akustiski vai pusakustiski, gan pierastā skanējumā – dažas skaistas dziesmas no grupām PIENVEDĒJA PIEDZIVOJUMI, THE MUNDANE, MARTIN CONFUSED, MOFO un MARIPOSSA. Par kopējo noskaņu vakara rūpēsies Dj ARTIS VOLFS. Uzstāšanās laikā “Pienvedējiem” pievienosies gan tubu kvartets “Tubalogia“, gan kāda daiļa akordeoniste.

Grupa MARIPOSSA ir: Jānis Kalniņš (ģitāra, ex-Latvian Blues Band), Paulis Grinhofs (gitara, balss, taustini, ex-Driving South), Mārcis Kalniņš (bass, Latvian Blues Band), Edgars Eihmanis (bungas, Mona De Bo). Pavisam nesen radioviļņos nonācis arī grupas pirmais ieraksts ar nosaukumu “Magic in Advance“, ko vari noklausīties LMA Studentu kluba jaunumu saņēmēji. Ieeja kluba no plkst. 22:00;

Savukārt sestdien, 14. martā, Eiropas tūres ietvaros Studentu kluba uzstāsies d-beat hardcore/punk apvienība FURNACE no Bostonas, ASV. Atbalsts sagaidāms arī no pašmāju grupām: TESA,  kas zināma kā viena no specīgākajām Latvijas alternative/progressive stila apvienībam, EMONON – viena no pieredzes bagātākajām skatuves apvienībām, kā arī jaunie un daudzsološie THE BLACK DRUMMER IS A SLAVE.

DJ 3ceps rupēsies par  mūziku un gādās par atmosferu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.