LMT Summer Sound festivāls norisināsies 29. – 30. jūlijā


summer sound 2016. Publikācijas foto

LMT Summer Sound festivāls norisināsies 29. – 30. jūlijā kopā ar King Charles un Lost Frequencies.

Vasaras košākais festivāls LMT Summer Sound (2016), sadarbībā ar Latvijas Mobilo Telefonu, šogad norisināsies jūlija pēdējā nedēļas nogalē, 29. – 30.jūlijā, un festivāla pirmo izziņoto mākslinieku sarakstā ir King Charles, Lost Frequencies, Milky Chance, Ozols, Bermudu Divstūris, Dzelzs Vilks un citi mākslinieki.

summer sound 2016. Publikācijas foto

Šis būs jau sestais gads, kad Liepājas pludmalē norisināsies LMT Summer Sound festivāls, kurš vienkopus pulcēs vairākus desmitus tūkstošus apmeklētāju un piedāvās ne tikai daudzveidīgu muzikālo programmu, bet arī plašu aktivitāšu un izklaides iespēju klāstu. Ņemot vērā nelabvēlīgos laika apstākļus iepriekšējos gados, festivāla norises datumi tiek mainīti un šogad tas notiks 29. – 30.jūlijā.

Festivāla galveno mākslinieku vidū ir britu alternatīvās, indie un folkroka skatuves pārstāvis – ekstravagantais Kings Čārlzs (King Charles). Šovasar Latvijā iemīļotais mūziķis atgriezīsies ar nupat klajā laisto otro studijas albumu, kā arī saviem lielākajiem hītiem. Uz festivāla skatuves sagaidīsim arī vienu no Beļģijas mūzikas scēnas pēdējā laika spožākajiem atklājumiem – jauno elektroniskās mūzikas talantu Lost Frequencies. Ar hītiem “Are You With Me” un “Reality” daudzsološais dīdžejs kļuvis par pirmo beļģu mūziķi, kuram izdevies iekarot britu topu virsotnes un šobrīd ir viens no gaidītākajiem māksliniekiem vairākos Eiropas un pasaules festivālos. LMT Summer Sound uzstāsies arī divu puišu duets no Vācijas – Milky Chance, kuri mūzikas topu virsotnē savulaik nokļuva ar regeja un folkmūzikas toņos ieturēto dziesmu Stolen Dance.

Latviešu mūziķi

No latviešu mūziķu saraksta kā pirmie tiek paziņoti – Latvijas hiphopa leģenda un veiksmīgu atgriešanos repa lauciņā piedzīvojušais reperis Ozols, ballīšu mūzikas karaļi Bermudu Divstūris, nesen jaunu albumu izdevusī rokgrupa Dzelzs Vilks, grupa ar 25 gadus senu vēsturi – Linga, kā arī Intars Busulis & Abonementa Orķestris, enerģiskā un dzīvespriecīgā Aija Andrejeva un grupa Rīgas Modes.

Festivāla mākslinieku programma tiks papildināta jau pavisam drīz.

LMT Summer Sound šogad priecēs ar vairākiem jaunumiem un papildinājumiem.

Plānojam attīstīt visu labāko, ko esam iesākuši iepriekšējos gados, kā arī papildināt festivāla saturu ar jaunām lietām. Lai festivāls būtu kā iespaidīgs karnevāls, kurā divas dienas un naktis ļauties mūzikai, krāsām, gaismām, iespaidiem un neaizmirstamiem piedzīvojumiem – vieta, kur pazūd laiks un ikdienas raizes, – par šī gada plāniem informē festivāla direktore Linda Zajarska

Sadarbībā ar festivāla ilggadējo galveno partneri Latvijas Mobilo Telefonu arī šogad būs iespēja sekot līdzi festivāla video tiešraidei LMT mobilajā televīzijā LMT Straume.

AS Aldaris no šī gada kļūs par LMT Summer Sound festivāla otro galveno partneri. Par veiksmīgu sadarbību ir pārliecināts AS Aldaris mārketinga vadītājs Vadims Barisons:

Šī ir Aldara atgriešanās Liepājā ar jauniem spēkiem un jauniem pārsteigumiem festivāla apmeklētājiem. Mēs būsim parūpējušies, lai apmeklētājiem pietiktu Aldara alus un Somersby sidrs, kā arī par to, lai izklaides cienītājiem būtu īpaša zona, kur atpūtināt nogurušās kājas un baudīt alu nedaudz mierīgākā atmosfērā.

LMT Summer Sound festivāla biļetes no 22. februāra ir pieejamas visās Biļešu Serviss kasēs Latvijā un internetā. Šobrīd tirdzniecībā pieejamas festivāla 2 dienu biļetes par EUR 28 un 2 dienu biļetes ar telts vietu par EUR 35. Savukārt īpašs piedāvājums tikai Liepājas pilsētā – 2 dienu biļetes par EUR 23 un 2 dienu biļetes ar telts vietu par EUR 30.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.