Luga Grāmata Par Pepiju Garzeķi. Režisore: Kristas Kleina (Latvijas Kultūras koledžas 3.kursa studente)

Publicēts:


Latvijas Kultūras koledžas 3.kursa studente Krista Kleina iestudē lugu pēc Astrīdas Lindgrēnes darba motīviem “Grāmata Par Pepiju Garzeķi”, kas būs skatāma Dobeles pilsētas kultūras namā 9.janvāri 2011. gadā plkst. 14.00.

“Mana māmiņa ir eņģelis un tētis nēģeru karalis – visiem bērniem tā nav” – smaidot, teica Pepija.

Pepija - Dobeles pilsētas kultūras namā

Jaunais gads Latvijas saulainākajā ceriņu apvītajā pilsētā – Dobele, iesāksies ar mazās, optimistiskās draiskules Pepijas piedzīvojumiem uz Dobeles pilsētas kultūras nama skatuves ar jauniešu teātra studijas pirmizrādi “Pepija”. Izrāde būs ne vien iepazīšanās ar jaunizveidotās Dobeles Kultūras nama teātra studijas aktieriem, bet arī iepazīšanās ar Latvijas Kultūras koledžas 3.kursa amatierteātra režisores Kristas Kleinas diplomdarba izrādi.

Izaugt liels vai liela? Kā garšo Krumelira? Un kā pareizi rakstāms vārds “jūras slimība”? Pasaulē ir tik daudz sarežģītu lietu un jautājumu,kas aizņem bērna prātu ik brīdi, par kuriem pieaugušie reti, kad spēj aizdomāties. Izrāde “Pepija” atklāj to, ka dziļi iekšienē mēs visi esam līdzīgi, bet apkārtējie apstākļi un pagātne ir tā, kas mūs padara tik atšķirīgus.

Izrāde ir veidota, kā mazajiem tā pieaugušajiem skatītājiem. Ikviens varēs gūt, ko atbilstošu savam vecumam, jo vecums, tas ir katra paša dvēseles stāvoklis. Caur lugu, ar jokiem un asprātību, nedaudz apgrieztu dzīves skatījumu, tiks atklāta atšķirība starp bērniem, kuri uzauguši ģimenē , un bērniem, kuriem kādu apsvērumu dēļ jādzīvo vieniem un jāspēj pašiem rast savu individuālo risinājumu lietām, ko parasti dod ģimene, un par šo bērnu pieņemšanu un integrēšanos apkārtējā sabiedrībā.

Izrāde ir sagaidāma ar krāšņiem toņiem, optimisma un cerības pilna bērna skatu uz dzīvi, kurš izbauda ikkatru mirkli, neļaujot pieaugušo loģikai to apturēt un ierobežot…

Izrādē piedalās :

  • Dobeles pilsētas kultūras nams *Jauniešu Teātra Studija
  • Amatierteātris “SMAIDS”
  • Xeny Dance Studio kids grupas meitenes
  • Unique Freaks

kā arī:

  • Beatboxer: Dmitrijs
  • Režisors: Krista Kleina
  • Scenogrāfs: Kārlis Freibergs
  • Horeogrāfs: Ksenija Lepere-Valukevica
  • Pasākumu rīko Dobeles pilsētas kultūras nams

Atbalsta : Dobeles novada pašvaldība, SIA “Sprīdītis”, restorāns “RASA”, “EZERKRASTI”, Latvijas Kultūras Koledža

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.