Lykke Li – Wounded Rhymes

Publicēts:


Marta sākumā klajā nāks zviedru dziedātājas Lykke Li otrais studijas albums “Wounded Rhymes”.

Jaunais albums “Wounded Rhymes” tapis Losandželosā, kur Lykke Li nopirka divriteni un mūzikas instrumentu, ko sauc par “autoharp”, noīrēja klavieres un sāka domāt par savu dzīvi pēc diviem nogurdinošiem gadiem, kas pavadīti pārbraucienos pa visu pasauli.

Lykke Li Wounded Rhymes

“Manas rētas šovakar rada ievainotas atskaņas” – tie ir dziesmas vārdi, kas izmantoti Lykke Li jaunā albuma nosaukumā. “Jaunajā albumā vēlējos atgriezties laikā, kad dziesmas kaut ko nozīmēja. Vēlējos minimālismu, tikai tekstu un melodiju,” stāsta Lykke Li.

Janvāra sākumā klajā nāca albuma otrais singls “I Follow Rivers”, kam nupat tapis arī videoklips. Tā režisors – Tarik Saleh, ēģiptiešu izcelsmes zviedru režisors un grafiti mākslinieks.

Lykke Li Zachrisson

Lykke Li Zachrisson dzimusi 1986.gadā fotogrāfes un mūziķa ģimenē Zviedrijā. Viņas bērnība pagāja nemitīgos pārbaucienos, dzīvojot Jaunzēlandē, Portugālē, Indijā, Nepālā un Marokā. Atgriežoties Stokholmā, viņu pamanīja muzikālās apvienības “Peter, Bjorn and John” dalībnieks Björn Yttling, ar kuru kopā 2007.gadā tapa viņas debijas albums “Youth Novels”. Plašāku popularitāte Lykke Li iemantoja, kad viņa filmai Twilight: New Moon” sarakstīja dziesmu “Possibility”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.