Mākslas projekts SAULESSĒRDZĪBA (Cēsu Mākslas Dienu ietvaros)

Publicēts:


Kas ir saulessērdzība? Tas ir tad, kas Tu staigā kā mēnessērdzīgs arī dienas laikā – plati ieplestām acīm, kautrīgi smaidot un galva tev pilna ar visfantastiskākajām idejām. Un vēl virs Tevis spīd arī saule.

Saulessērdzība. Plakāts.

Tieši tā jūtas jaunie mākslinieki, kas Cēsu Mākslas Dienu ietvaros veido mākslas projektu ” Saulessērdzība” – Gundega Evelone, Agita Šteinberga, Andris Maračkovskis, Simona Larka, Dace Bambīte un Ella Mežule.

Caur tēlniecību un eksperimentālu grafiku viņi skatītajiem rādīs citu pasauli, kurā idejas burtiskā nozīmē karājas gaisā un cilvēki līp pie sienām. Melnbaltā līnija izplūdīs ārpus lapas telpā un pārņems to.

Neparastā projekta laikā Cēsu Izstāžu namā tiks atklāta eksperimentālas grafikas un tēlniecības izstāde ”Saulessērsdzība” (28. 04.10. – 18.05.10) un Izstāžu nama laukumā publiski risināsies tēlniecības Radošā Darbnīca (29.04.10. – 04.05.10). Tajā tēlnieki, savienojot neparastus materiālus un konstruējot sirreālas formas, mēģinās rast atbildi tam, kā ilgstoša uzturēšanās saules staros ietekmē radošus prātus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.