Mākslinieku Mobilais Gājiens

Publicēts:


Resurss: LMA.lv

Tev vienmēr ir gribējies būt daļai no kaut kā skaista, cildena un aizraujoša? Šī ir Tava iespēja!

13. aprīlī, pulksten 17:00, no Esplanādes MĀKSLINIEKU MOBILAIS GĀJIENS

Mēs, Mākslas dienu organizētāji, aicinām Tevi piedalīties Mākslas gājienā, kas norisināsies Mākslas dienu ietvaros. Šī gada Mākslas dienu sauklis ir “Es tieši uz ielas eju tev klāt, es gribu ar tevi parunāt” no Imanta Ziedoņa dzejoļa. Šoreiz Mākslas dienās vēlamies runāt par toleranci, kas ļauj pastāvēt līdzās tik dažādām sabiedrības personībām, un ļauj tām virzīties uz kopējiem mērķiem. Tieši saruna veicina mūsu (sabiedrības) savstarpējo toleranci un saprašanos.

Tiek uzskatīts, ka gājiens ir diezgan galējs un aktīvs uzskatu paušanas veids. Ar gājienu mēs gribam ļoti tiešā veidā paust to, ka saruna un saprašanās ir ļoti nepieciešana.

Mēs aicinām piedalīties visus māksliniekus, mākslas atbalstītājus, radošus un aktīvus cilvēkus, kas vēlas piedzīvot šo gājienu kopā ar mums kā skaļu, jautru, pavasarīgi raibu performanci Rīgas centrā! Visi radošo profesiju pārstāvji var piedāvāt idejas kā izdaiļot šo gājienu ar performancēm, mobiliem mākslas darbiem, runām un dziesmām, droši uzrunāt nejaušu garāmgājēju un aicināt pievienoties. Sparīgas dziedošas taures, krāsainas lentes un plakāti, skaļas balsis – domātājiem, darītājiem, rakstītājiem, kritizētājiem, romantiķiem, pragmatiķiem. Būsim vienoti!

Katrs mākslinieks ir aicināts nest kādu savu darbu kā plakātu. Dalību gājienā lūdzu pieteikt līdz 12. aprīlim uz e-pastu: parmija@inbox.lv. Temata ailītē norādot: „Gājiens”.

Pulcēšanās Esplanādē plkst. 16:45. Gājiena sākums: plkst. 17:00. Maršruts: Esplanāde – Rīgas Mākslas telpa.

Katrs interesents ir aicināts piedāvāt idejas kā jebkādā radošā veidā varētu veicināt cilvēku sarunas par un ap mākslu. Gaidām Jūsu idejas!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.