Männersache: mūzikas izrāde atgriežas uz skatuves

Publicēts:


Aprīļa un maija mēnešu mijā pie skatītājiem atgriezīsies suģestējošā dejas un mūzikas izrāde Männersache (Vīru lietas, vācu val.). Izrādi iestudējis pieredzes bagātais slovēņu horeogrāfs Branko Potočans, kurš jau vairākkārt sadarbojies ar Latvijas skatuves māksliniekiem, piedaloties gan Latvijas Jaunā teātra institūta, gan teātra United Intimacy rīkotos projektos.

Männersache - Fiziskā teātra projekts (izrādes foto)

Izrādē ar trīs mūziķiem (Dāvi Burmeisteru, Jāni Burmeisteru (Tesa), Raiti Ābeli (Soundarcade)) saspēlējas trīs spilgti dejotāji – Dmitrijs Gaitjukevičs, Andris Kačanovskis, Valērijs Oļehno (Olgas Žitluhinas kompānija), kā arī aktieris Aigars Apinis no Valmieras drāmas teātra. Izrādes vizuālā tēla autore ir māksliniece un scenogrāfe Ieva Kauliņa.

Skatītāji kļūst par lieciniekiem harizmātisku epizožu pilnai deju gleznai, kas vienā elpas vilcienā no nebēdnīgas koķetērijas aizved līdz dramatiskai cīņai par uzticību, līdzāspastāvēšanu un mīlestību.

Kopā ar publiku Männersache pavasara izrādes Rīgā skatīsies ārvalstu teātra kritiķi un teātra festivālu pārstāvji, kas Latvijā ieradīsies uz ikgadējo LJTI rīkoto Latvijas teātru skati. Izrāde nominēta arī laikraksta “Diena” Gada balvai kultūrā 2009.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.