Mans mecenāts un izglītības mecenātisms: FEJS rakstu konkurss novembrim

Publicēts:


FEJS Latvija sadarbībā ar Latvijas Universitātes (LU) Fondu rakstu konkurss “Tavā notikumu epicentrā”. Novembra tēma: “Mans mecenāts un izglītības mecenātisms

FEJS Latvija logo

Ir pienākuši grūti laiki. Katra diena sagādā arvien jaunus pārbaudījumus Tev, tavam tuvākajam un arī kaimiņam aiz sienas. Laiks, kad ballēties publiskās vietās piespiedu kārtā ir kļuvis nemoderni. Laiks, kad nesavtīgi dot nozīmē tik daudz…

Dažkārt bez atlīdzības, bet ar gaišām domām par nākotni. Šā mēneša tēma ir tikpat grūta kā laiki un tā tiešā sasaistē vijas ap nākotni. Ap nākotnes gaišajām galvām. Par tavu un manu paaudzi, un par tām, kuras vēl nav dzimušas. Un par tiem, kas nesavtīgi dod nākotnes vārdā. Bet viss nav gaužām tik vienkārši. Šī progresija ir atgriezeniska.

Te ne vien runa ir par bagātajiem onkuļiem un dažādu organizāciju fondiem, kuri atbalsta jaunās paaudzes gribēšanu un varēšanu veikt nozīmīgus darbus cilvēces labā, apgūstot arvien jaunas āres izglītības plašajos laukos, bet arī par mūsu vecākiem, kuri ieliek mūsos vērtības, pasaules redzējumu un personības šķautnes, kuras mēs atpazīstam, ik rītu ieskatoties spogulī.

Aicinām tevi izvērtēt visus tos redzamos un neredzamos „mecenātus”, kuri ir izveidojuši tevi tādu, kāds tu esi šodien – tik unikāls un tai pat laikā mazliet klišejisks, tik vienkāršs un tai pat laikā mežonīgi sarežģīts, tik daudzšķautņains un tai pat laikā viens vesels – Tu, oriģinālais!

Sauc to kā gribi – par labdarību, investēšanu cilvēkkapitālā vai vienkārši labo gribu. Vēstījums ir viens – citējot Paulo Koelju, visas tās labās pasaules rokas klusībā sadodas, lai tev palīdzētu piepildīt tavus skaistos dzīves mērķus!

Izvelc no sava pasaulīgās pieredzes čemodāna labākos mirkļus un padalies ar tiem!

Norises laiks: Savus rakstus, blogus, intervijas, reportāžas un esejas vari sūtīt visu Novembri!
Kur sūtīt: fejs.latvija@gmail.com, ar norādi rakstu konkursam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.