Marionete-trešā stāva noslēpums ar Very Cool People un Andi Grīvu

Publicēts:


9. decembrī Leļļu Mākslas Muzejā notiks jau piektais “Marionete-trešā stāva noslēpums” koncerts,turklāt šoreiz skatītājus sagaida jauni pārsteigumi.

Šoreiz jūs priecēs jazz-funk grupas VERY COOL PEOPLE un dziesminieka Anda Grīvas dubulkoncerts, kā arī koncerta noslēgumā Andis ar VCP izpildīs vairākas dziesmas kopā.

Koncerta pirmajā daļā uzstāsies dziesminieks Andis Grīva ar savām jaunājām un netik jaunajām dziesmām. “Koncertā būs dzirdamas manas dziesmas, kuras ir kā ceļojumu un dzīves dienasgrāmata, kuru nekad neesmu rakstijis, bet tā vietā savus spilgtākos iespaidus iemūžinu mūzikā” tā par koncertu Andis Grīva.

Koncerta otrajā daļā būs dzirdama jazz-funk apvienība VERY COOL PEOPLE. “Kā vienmēr uzstāsimies ar milzīgu enerģijas daudzumu ar kuru mēģināsim uzlādēt arī mūsu klausītājus” sola VCP.

Puišiem ir tapis jauns intro, kuru kā iepriekšējo, grupa atskaņos pirms došanās uz skatuves. 9. decembra koncertā būs pirmā reize, kad puiši jauno intro atskaņos publiski. Koncertā būs dzirdamas arī apvienības jaunās kompozīcijas, vairākas no kurām puiši jau atskaņoja savos koncertos oktobrī.

Koncertā arī tiks demonstrēts, ar projektoru uz skatuves, mākslinieces Irras-Pirras “pielikums”, VCP vienai no jaunajām dziesmām -Very Cool People House.

“Mans redzējums par verī kūl pīpl māju, tas nav stāsts par kaut kādiem mistiski ūberīgajiem cilvēkiem ūberīgajā mājā, bet gan ikdienā sastopamajiem, tiem cilvēkiem kas blakām, kurus satiek katru dienu un katru otro dienu, vai katru trešo arī kurus jauši vai nejauši satiek, ar kuriem patīk un ne tik ļoti komunicēt … šie cilvēki ir noķerti intīmajā vidē manā un viņējā- telpā kurā satiekas, kā piezīme (atačments) par šo mirkli ir palicis kadrs…” tā par “pielikumu” Irra-Pirra.

Papildus koncertam vēl pēdējo reizi būs iespēja apskatīt autores Sašas Petrovas porcelāna skulptūrleļļu izstādi no Maskavas ar nosaukumu “Raža” kā arī foto darbu kolekciju ar Sašas lellēm Jūlijas Osinas-Fridman izpildījumā.

Vieta: Leļļu Mākslas Muzejs (Spīķeri, Maskavas iela 12)
Cena: 3LS (piesakoties VCP draugu listē www.verycoolpeople.org ieeja koncertā ar atlaidi)(visiem koncerta apmeklētājiem 50% atlaide uz starptautisko Teddy lāču un autorleļļu izstādi. Info: http://www.dollart.lv/index3.html )
Starts: 20:00
Vairāk info: www.dollart.lv un www.verycoolpeople.org

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.