Pasaules mazākajā izstāžu zālē: Martas Safonovas izstāde, kas aicina uz jūras tuvumu

Publicēts: | Atjaunots:


Marta Safonova
Marta Safonova

Aizputē, pasaules mazākā izstāžu zālē apskatāma mākslinieces Martas Safonovas izstāde, kur radošums satiek jūras vēsmu.

Kad miers atrod Tevi

Aizputē, “Linmeijera” namā Pasta ielā 6, mākslinieces Martas Safonovas izstāde “Kad miers atrod Tevi” ir īsts skats uz jūras ainavu, kas gleznā radīts ar patiesu mīlestību. Gleznai piešķirts telpisks priekšplāns, kas sniedz sajūtu par jūras reālo tuvumu.

Māksliniece atklāj, ka šī glezna tapa bez liekiem šķēršļiem, jo jūras ainava viņai ir ļoti sirdij tuva. Safonova piezīmē, ka glezniecība mazā izmēra bija izaicinājums, taču rezultāts ir pārsteidzošs 7x8cm jūras ainava. Interesants piedēklis šai izstādei ir tas, ka kompozīcijas telpisko priekšplānu iedvesmojis mākslinieces vīrs.

Marta Safonova

Marta Safonova
Marta Safonova

Marta Safonova nav tikai gleznotāja, bet arī radoša personība, kas kopā ar sava vīra Gundara Safonovu radījuši zīmolu “Marta&Zveja”. Viņi rada dažādus dizaina elementus, un nesen ieguva “Gada amatnieku balvu”.

Un kas ir šī neparastā izstāžu zāle? Tā ir 10 centimetrus liels stikla kubs, kurš ir izveidots ar mērķi prezentēt dažādu mākslinieku darbus. Pasaules mazākā izstāžu zāle darbojas non-stop un ir atvērta visiem. Projekts tiek realizēts ar vairāku svarīgu partneru atbalstu, tostarp Valsts kultūrkapitāla fonda un Kurzemes plānošanas reģiona.

Vēl vairāk informācijas par šo izstāžu zāli un tās darbību var atrast tās oficiālajā Instagram profilā: @thesmallestart. Izstāde apskatāma līdz novembra vidum.

3 Replies to “Pasaules mazākajā izstāžu zālē: Martas Safonovas izstāde, kas aicina uz jūras tuvumu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.