Saruna ar modes mākslinieci Natāliju Jansoni: Apģērbs – otrā āda

Publicēts:


Trešdien, 27. maijā, plkst. 16.00 “Rīgas mākslas telpā” notiks pēcpusdienas saruna ar modes mākslinieci Natāliju Jansoni – “Apģērbs – otrā āda“.

Natālija Jansone

Tikšanās laikā Natālija Jansone stāstīs par savu pieeju modei, dizainam un apģērbam, kā arī komentēs zviedru eko-modes izstādi “ECO CHIC– Towards Sustainable Swedish Fashion“.

“Tagad ir iespēja izstrādāt interesantas detaļas, izmantot ārkārtīgi kvalitatīvus audumus. Tā, lai tas drēbes gabals, kas varbūt ir dārgs, valkājas gadiem. Tiem, kuri negrib “fast food”, bet joprojām izvēlas kvalitatīvas lietas, tagad vajag to, ko var valkāt ilgi. Tas sakrīt ar manu pārliecību. Manā skapī drēbes glabājas gadiem! To nav daudz, bet tās ir kvalitatīvas. Tās ir kā iemīļots mājdzīvnieks, kuru nav iespējams izmest uz ielas [..] Es meklēju, makšķerēju oriģinālas, kvalitatīvas lietas veikalos,” Natālija Jansone stāstīja intervijā laikrakstam “Diena” šā gada aprīlī.

Izstāde “ECO CHIC – virzībā uz ilgtspējīgu Zviedrijas modi” izstāžu zālē “Rīgas mākslas telpa” apskatāma līdz 5. jūnijam.

Par to rakstījām iepriekš – “ECO CHIC – virzībā uz ilgtspējīgu Zviedrijas modi

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.