NOUVELLE VAGUE – 3 (jauns albums)

Publicēts:


Francijas muzikālais kolektīvs “Nouvelle Vague” laidis klajā savu trešo albumu ar nosaukumu “3”, kas no šīs nedēļas pieejams arī Latvijā.

Albumā dzirdamas jaunas versijas tādu pasaulslavenu grupu dziesmām kā Depeche Mode, Simple Minds, Sex Pistols un The Police.

Atšķirībā no iepriekšējiem albumiem jaunajā platē mazāk dzirdami bossa nova un regeja stilā ieturēti aranžējumi. Tos nomainījusi amerikāņu kantrī mūzika un “bluegrass”, liekot no jauna iemīlēties sen aizmirstās dziesmās.

Vairākās no dziesmām “Nouvelle Vague” vokālistēm Melānijai Peinai (Melanie Pain), Marinai Selestei (Marina Celeste) un Nadjai Mirandai (Nadeah Miranda) pievienojas dziesmu oriģinālie izpildītāji – Martin Gore (Depeche Mode), Ian McCulloch (Echo And The Bunnymen), Terry Hall (The Specials, Funboy Three), Barry Adamson (Magazine).

Kad grupas līderi Marc Collin un Olivier Libaux bija sastādījuši savu “sapņu sarakstu” ar mūziķiem, kurus gribētu dzirdēt albumā, un sazinājušies ar tiem, lielākā daļa nekavējoties piekrita.

“Nouvelle Vague” pirmie albumi “Nouvelle Vague” (2004) and “Bande A Part” (2006) visā pasaulē pārdoti vairākos miljonos kopiju.

Nouvelle Vague - 3 (front cover)

Nouvelle Vague albumā “3” iekļauto dziesmu saraksts:

1. Master and Servant
2. Blister In The Sun
3. Road To Nowhere
4. All My Colors
5. The American
6. Heaven
7. Parade
8. Metal
9. Ca Plane Pour Moi
10. Our Lips Are Sealed
11. God Save The Queen
12. Say Hello Wave Goodbye
13. So Lonely
14. Not Knowing
15. Aussi Belle Qu’une Balle
16. Such A Shame

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.