Otrais Cēsu kultūras projektu konkurss

Publicēts: | Atjaunots:


Cēsu kultūras projektu finansēšanas konkursa mērķi

2008.gada 6.augustā ir izsludināts otrais Cēsu kultūras projektu finansēšanas konkurss, kura mērķi ir:

  • noteikt Cēsu pilsētai piemērotākos un atbilstīgākos kultūras projektus, kas veicinātu kultūrvides attīstību pilsētā;
  • veicināt kultūras nozaru attīstību un jaunrades procesus, Cēsu pilsētas kultūras kontaktu attīstību, inovatīvu un starpnozaru projektu realizāciju;
  • veicināt kultūras norišu daudzveidību un kvalitāti, kā arī kultūras vērtību izplatīšanu un to pieejamību plašai sabiedrībai.

Otrā konkursa nodrošināšanai Cēsu pilsētas dome piešķīrusi finansējumu 10 000 Ls. Konkursā var piedalīties juridiskas un fiziskas personas, īpaši tiek aicinātas nevalstiskās organizācijas un individuālie pasākumu organizatori. Konkursā pretendenti var saņemt atbalstu līdz 50% no kultūras projekta budžeta, summā no 50 līdz 1000 Ls.

Termiņš

Projektu pieteikumi iesniedzami Cēsu Kultūras centrā, Raunas ielā 12, Cēsīs, līdz 2008.gada 29.augustam plkst.16:00. Konkursa rezultāti tiks paziņoti līdz 19.septembrim mājas lapā www.cesis.lv sadaļā Kultūra, kā arī individuāli projektu pietecējiem.

Konkursa nolikums pieejams Cēsu Kultūras centrā, Raunas ielā 12, 3.stāvā, un Cēsu pilsētas interneta mājas lapā www.cesis.lv, sadaļā Kultūra/Projektu konkurss.

Informāciju un konsultācijas par projektu konkursu un pieteikumu sagatavošanu var saņemt Cēsu Kultūras centrā, pa tel.64122431 un 64122922 , e-pastu: info@kulturcentrs.lv.

Pielikumi

Konkursa apraksts (prezentācijas formātā)

Kultūras projekta pieteikuma iesniegšanai nepieciešamā informācija (Word dokumenti):

 

Atskaišu formas(Word dokumenti):

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.