Otrais Dabas koncertzāles pasākums notiks Daugmalē

Publicēts:


Sestdien, 11. jūlija novakarē Vilku kalnos netālu no Daugmales Rīgas rajonā notiks “Dabas koncertzāles” otrais šī gada pasākums “Graphis scripta“.

Ziemeļvidzemes biosfēras rezervāta administrācija un ANO Attīstības programmas birojs Latvijā aicina uz ķērpju un meža pasaules iepazīšanas pasākumiem “Dabas koncertzāle – Graphis scripta“. Četru gadu laikā šī būs 8. reize, kad zinātnieki un mūziķi izstāstīs, izrādīs un ieskandinās kopīgu stāstu par Latvijas dabu un cilvēkiem. Šogad uzmanības centrā ķērpji un mežs.

Dabas koncertzāle. Strenži

Pasākuma 1. daļa sāksies pl.19:30 ar ķērpju un meža dzīves iepazīšanu piecās izziņas darbnīcās un ķērpju takā. Otrajā daļā pl.21 dzejnieks Pēters Brūveris, Dj Eduards Švāns, ķērpju pētniece jeb lihenoloģe Sandra Bērziņa un mežu speciālists Viesturs Lārmanis pavēstīs vēl kādus saistošus faktus par šo dabas pasaules daļu. Trešajā daļā aptuveni pl.22 ambientās jeb noskaņu mūzikas stāstu ar gaismas un attēlu spēli vēstīs Ingus Ulmanis, Aigars Voitišķis, Gints Sola, Kaspars Tobis, Valdis un Rūta Muktupāveli, Anrijs Grīnbergs, Roberts Rasa un Džuliāns.

Dabas koncertzale. Daugmales karte

Pasākuma organizatori ir sagatavojuši dažus padomus apmeklētāju labsajūtai un komfortam. Sēdēšanai uz zemes līdzi jāpaņem sega vai kas cits paklājams. Kādu faktu pierakstīšanai ķērpju takā un risinot atjautības uzdevumus, noderēs rakstāmais. Pēc pasākuma, dodoties atpakaļ pie mašīnas, varētu būt nepieciešamas lukturītis. Odu aizbaidīšanai kabatā var ielikt kādu ziedi vai aerosolu. Enerģijas un mundruma uzturēšanai noderēs līdzpaņemtie dzērieni un uzkodas. Tā kā pasākums ilgst līdz vēlai naktij un notiek mežā, ieteikums kājas ieaut slēgtos apavos un vilkt garās virsdrēbes.

Sakarā ar ugunsnedrošo sezonu, šogad pasākuma vietā nebūs iespējams nakšņot teltīs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.