3 cikli – Lielajā dzintarā skatāmi reti Ilmāra Blumberga mākslas darbi

Ilmāra Blumberga izstāde
Ilmāra Blumberga izstāde "Lielajā dzintarā"

No 2022. gada 5. februāra līdz 3. aprīlim Liepājas koncertzāles “Lielais dzintars” mākslas telpā Civita Nova būs skatāma latviešu ikoniskā mākslinieka, scenogrāfa un grafiķa Ilmāra Blumberga darbu izstāde “3 cikli”, piedāvājot mākslas cienītājiem 65 mākslas darbus no trīs hrestomātiskā mākslinieka radītiem cikliem.

Sadarbībā ar nodibinājumu “Blumberga fonds” veidotā izstāde liepājniekiem un pilsētas viesiem piedāvās retāk eksponētus Ilmāra Blumberga autortehnikā radītus darbus, kas atlasīti, veidojot dabisku sinerģiju ar “Lielā dzintara” vidi.

Vairāk informācijas par izstādi: https://e-art.lv/reti-ilmara-blumberga-makslas-darbi-lielaja-dzintara/

Izstādi organizē: SIA “Lielais Dzintars” sadarbībā ar nodibinājumu “Blumberga fonds”. Atbalsta: Liepājas pašvaldība. Vairāk informācijas koncertzāles mājas lapā lielaisdzintars.lv.

Informācija apmeklētājiem

Apmeklējot izstādi, pie ieejas lūgsim uzrādīt covid-19 sertifikātu, kas apstiprina personas vakcināciju pret covid-19 vai minētās infekcijas pārslimošanu. Tāpat lūgsim uzrādīt arī personu apliecinošu dokumentu. Koncertzāles apmeklējuma laikā jālieto medicīniskās sejas aizsargmaskas vai respiratori bez vārsta ar drošības pakāpi FFP2. Bērni vecumā no 7 līdz 12 gadiem varēs lietot nemedicīnisku (auduma) masku. Pārvietojoties pa koncertzāli, jāievēro 2 metru distance no apkārtējiem apmeklētājiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.