Dizaina procesi tuvplānā

Zīmola “Vaidava Ceramics” publicitātes foto
Zīmola “Vaidava Ceramics” publicitātes foto

Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs Rīgā (Skārņu ielā 10) sadarbībā ar biedrību “Dizaina eksporta alianse” atzīmē savu 35 gadu jubileju, uzsākot jaunu pop-up izstāžu sēriju “Dizaina procesi tuvplānā”. Šī izstāžu sērija pievēršas aktuālajām norisēm latviešu mūsdienu dizainā. Pirmā izstāde ar nosaukumu “Pavasaris” būs apskatāma no 2024. gada 3. maija līdz 28. jūnijam.

Par pop-up izstāžu sēriju “Dizaina procesi tuvplānā”

Vizuālā identitāte 1. pop-up izstādei sērijā DMDM 35. gadu jubilejā “Dizaina procesi tuvplānā: Pavasaris”. 2024. Dizains: Liene Drāzniece
Vizuālā identitāte 1. pop-up izstādei sērijā DMDM 35. gadu jubilejā “Dizaina procesi tuvplānā: Pavasaris”. 2024. Dizains: Liene Drāzniece

Projekts “Dizaina procesi tuvplānā” sastāv no četrām pop-up izstādēm, kas viena pēc otras tiks eksponētas līdz gada beigām. Šīs izstādes ir veidotas inovatīvā formātā un integrētas Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja (DMDM) 3. stāva pastāvīgajā ekspozīcijā “Dizaina process”, kas iepazīstina ar latviešu dizaina attīstību kopš 20. gadsimta 60. gadiem. Izstāžu cikla koncepts un vizuālais noformējums ir iedvesmots no četriem gadalaikiem – pavasara, vasaras, rudens un ziemas. Katrā izstādē dominēs attiecīgajam gadalaikam raksturīgā krāsu gamma, kas izcels latviešu dizaina ciešo saikni ar organiskām formām, dabīgiem materiāliem un faktūrām.

Pavasara izstāde

Pavasara izstāde, kas būs skatāma no 2024. gada 3. maija līdz 28. jūnijam, piedāvās iespēju iepazīties ar latviešu dizaina aktualitātēm, kuras iedvesmojušas pavasara noskaņas. Apmeklētāji varēs apskatīt vairāku pazīstamo uzņēmumu veiksmīgākos dizaina risinājumus, kas tiks izstādīti ar rūpīgi atlasītu paraugu un audiovizuālu elementu palīdzību. Īpaši sagatavotie video stāsti atklās ekspozīcijā redzamo zīmolu produktu tapšanas procesu un aizkulises.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.