Konkurss – koncerts kopā ar grupu “Zvaigžņu zagļi”

Jauno izpildītāju konkurss Salaspilī ar grupas Zvaigžņu zaģļi koncertu

Jaunais gads nāk ar skanīgu un jaunu notikumu mūzikas mīļotāju dzīvē. Salaspils novada kultūras namā “Rīgava” 14.janvāri plkst.18.00 notiks konkurss – koncerts jaunajiem muzikālajiem talantiem – solistiem, duetiem un grupām, kas sacer savas kompozīcijas un izpilda dziesmu kaverversijas instrumentālajā pavadījumā.

Jauno izpildītāju konkurss Salaspilī ar grupas Zvaigžņu zaģļi koncertu

Pateicoties informatīvajam atbalstam no laikrakstiem un portāliem (tai skaitā e-art.lv) konkurss guvis necerēti lielu konkursantu uzmanību, tāpēc konkursa programma solās būt krāsaina un bagāta –

  • solisti Lauma Matule un Andris Kurmeļevs,
  • dueti “Melansẻ”, Lolita & Co, Audris Dargis un Arturs – Arnis Polikarpovs,
  • grupas “Last Train”, “Useful”, “Strikts”, “Minstrels”, “Piggy drive”, “Dzeltenā zemūdene”.

Kā eksperti novērtēt konkursantu prasmes aicināti jaunizceptie Okartes Skatuves šova mākslinieki – grupa “Zvaigžņu zagļi”. Paši grupas dalībnieki pret konkursiem izturas visnotaļ pozitīvi un kā fantastisku piedzīvojumu un ar labām emocijām atceras savas veiksmes un arī neveiksmes Okartes Skatuvē.

Gints Cālītis konkursus vērtē kā iespēju sevi parādīt un pierādīt kā plašākai publikai, tā žūrijai. “Pats esmu to darījis vienkārši jau tāpēc vien, ka patīk spēlēt un dziedāt, nedomājot par uzvaru, bet gan par klausītāju, kurš tai brīdī manī ieklausās”, saka mūziķis, “Ceru sagaidīt un sadzirdēt ko pavisam oriģinālu – ko tādu, kas nav citiem, vai tas būtu balss tembrs vai pasniegšanas veids.”

Šis konkurss būs neparasts arī tamdēļ, ka noteicošais tomēr būs skatītāju balsojums, kuram no mūziķiem tiks lielā balva – iespēja ierakstīt savu dziesmu īstā skaņu ierakstu studijā, par ko konkursa organizatori lielu paldies saka Jānim Veikšānam no grupas “Emburgas zēni”. Mākslinieks Andris Abiļevs īpaši šim konkursam darinājis statuetes, kuras gadu no gada ceļos pie konkursa uzvarētājiem.

Organizatori sola bagātīgu un daudzveidīgu muzikālu programmu ar konkursiem arī pašiem skatītājiem. Pēc skatītāju balsojuma būs muzikālā kūka ar diviem košiem ķirsīšiem – grupām “Dziļā nemaņā” un “Zvaigžņu zagļi”.

Aicinām skatītājus iegādāties biļetes iepriekšpārdošanā pa 1,5 Ls. Ieeja pasākuma dienā 2 Ls.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.