Patricia Kaas izdod albumu KABARET un uztsāsies Rīgā

Publicēts:


No šīs nedēļas Latvijā pieejams franču dziedātājas Patrīcijas Kāsas (Patricia Kaas) jaunākais albums “Kabaret”.

Patricia Kaas - Kabaret

Albums “Kabaret” apvieno 13 šansonus, kas iztēlē uzbur ceļojumu pa Berlīni, Parīzi un Buenosairesu. Albums ir Kāsas oda 30.gadiem un to varonēm – Grētai Garbo, Sūzijai Solidorai, Martai Greijemai.

Jaunais albums tiek raksturots kā pagājušā gadsimta 20.gadu vācu komponista Kurta Veila daiļrades sajaukums ar elektro akcentiem no franču grupas “Caravan Palace“, kura piedalījusies albuma tapšanā, padarot tā skanējumu mūsdienīgāku. Albumu līdzproducējis elektro-tango meistars Brifo no “Yellow Records“, kurš strādājis arī ar “Gotan Project”. Albuma tapšanā piedalījies arī franču džeza komponists Mišels Kusons, pazīstams arī kā leģendārās kanādiešu džeza grupas “Uzeb” ģitārists.

Albumā iekļauta arī dziesma “Et s’il fallait le faire”, ar kuru Kāsa šogad pārstāvēs Franciju Eirovīzijas dziesmu konkursā Maskavā.

Ieskatu jaunajā albumā var gūt mājas lapā www.kabaretkaas.com.

“Kabaret” ir Kāsas jaunākais studijas albums pēdējo sešu gadu laikā.

Patricia Kaas
Patricia Kaas

Patrīcija Kāsa ir vienīgā mūsdienu Francijas dziedātāja, kura visā pasaulē pārdevusi 16 miljonus albumu. Kāsas karjera sākās pirms vairāk nekā 20 gadiem, kad 1987.gadā klajā nāca viņas pirmais hits “Mademoiselle chante le blues”. Starptautiskajā apritē viņa sevi pārliecinoši pieteica ar 1993.gada albumu “Je te dis vous”.

Jau ziņots, ka 23.aprīlī Patrīcija Kāsa ar koncertu “Kabaret” uzstāsies Rīgā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.