Piesakies uz Starptautisko fotogrāfijas vasaras skolu 2009!

Publicēts:


Starptautiskā fotogrāfijas vasaras skola 2009 (ISSP) notiks Ludzā no 1. līdz 9. augustam. Jau ceturto gadu pēc kārtas, ISSP piedāvā iespēju apgūt fotogrāfiju meistardarbnīcās ārvalstu un vietējo profesionālu pasniedzēju vadībā, kā arī sadarboties un dibināt kontaktus ar fotogrāfijas interesentiem no citām valstīm.

ISSP 2009

ISSP mērķis ir papildināt zināšanas jaunajiem fotogrāfiem, kuri jau apguvuši fotogrāfiju vai citu vizuālās mākslas nozari patstāvīgi, specializētā mācību iestādē vai kursos un kuri vēlas sevi radoši pilnveidot un aktīvi piedalīties fotogrāfijas mākslas dzīvē.

Paredzēts, ka vasaras skolā piedalīsies 50 dalībnieki no Latvijas un ārvalstīm. Studenti pilnveidos savas fotografēšanas prasmes 5 tematiskajās darbnīcās. Vasaras skolas laikā tapušie darbi tiks izstādīti kopīgā noslēguma izstādē. Papildus pamata apmācību programmai tiks piedāvāta vakara programma, kur ar prezentācijām piedalīsies gan ISSP lektori, gan īpašie viesi – fotogrāfijas jomas profesionāļi. Šo vakara programmu un izstādi Ludzā un Rīgā būs iespējams apmeklēt arī plašākai sabiedrībai.

ISSP 2009 piedāvā piecas darbnīcas, ko vadīs izcili starptautiski pazīstami fotogrāfiEiko Grimbergs (Vācija), Mehmets Kismets (Turcija), Pēters Linnaps (Igaunija), Iveta Vaivode (Latvija) un Aleksandrs Gronskis (Krievija)

Aicinām pieteikties!
Pieteikumus jāsūta līdz 2009. gada 3. maijam uz e-pastu office@issp.lv. Dalībnieku atlases rezultāti tiks izziņoti līdz 2009. gada maija beigām. Detalizētāka informācija par ISSP, darbnīcām, dalībnieku atlases kritērijiem, kā arī pieteikuma veidlapa pieejama: www.issp.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.