Plakātu konkurss “Pāri žogam”

Publicēts:


Atzīmējot Starptautisko AIDS dienu, biedrība „Jaunatne pret AIDS jau otro gadu izsludina plakātu konkursu, kurā aicina jauniešus izveidot plakātus saistībā ar HIV/AIDS un/vai diskriminācijas tēmu. Šīgada konkursa vadlīnija un nosaukums ir „Pāri žogam”. Labākie plakāti saņems balvas un tiks izstādīti Starptautiskās AIDS dienas atzīmēšanas pasākumu laikā.

Konkursa mērķis ir veicināt jauniešu izpratni par HIV/AIDS un ar to saistītajām problēmām, kā arī mudināt jauniešus meklēt veidus, kā informāciju par HIV/AIDS pasniegt saistošā veidā.

Plakātu konkursā aicināti piedalīties jaunieši no 14 līdz 30 gadiem. Darbi jāiesūta elektroniskā formātā (attēla izšķirtspējai jābūt vismaz 300 pix) līdz 25. novembrim uz e-pastu lauma@jpa-aids.lv. Plakātu konkursa nolikumu meklēt mājas lapā www.jpa-aids.lv vai arī sūtot pieprasījumu uz e-pastu: lauma@jpa-aids.lv. Konkursa rezultāti tiks paziņoti 27. novembrī.

Starptautiskā AIDS diena katru gadu visā pasaulē tiek atzīmēta 1.decembrī. Šajā dienā cilvēki tiek aicināti padomāt par HIV/AIDS upuriem, par to, ka HIV/AIDS ir problēma, kas skar mūs visus, neatkarīgi no vecuma, dzimuma, ādas krāsas, ticības vai politiskās pārliecības. Kopīgi apzinoties situāciju, mēs varam to mainīt un padarīt pasauli ap sevi labāku, drošāku un veselīgāku.

Biedrība „Jaunatne pret AIDS” ir jauniešu nevalstiskā organizācija, kura dibināta 1998. gadā. Kopš dibināšanas, gandrīz desmit gadus, biedrība darbojas HIV/AIDS profilakses jomā, lai izglītotu sabiedrību, īpaši jauniešus, par HIV/AIDS.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.