Polijas grupa Chain Reaction uzstāsies FONOKLUBĀ

Polijas grupa “Chain Reaction” viesosies “Fonoklubā” sestdien, 25. septembrī 19:00. “Chain Reaction” Baltijas turnejas ietvaros, viesosies arī Cēsu Fonoklubā, lai prezentētu savu jaunāko veikumu – albumu “Cutthroat Melodies”.

Chain Reaction

grupa Chain Reaction

Grupa “Chain Reaction” ir radusies 2002. gadā. Grupas skanējums sevī apvieno brutālo un melodisko, smagnējos ģitāras rifus un bungu partijas brīžiem papildinot ar klausītāja atslodzei veltītām vokāla partijām. Aktīvs darbs un regulāra koncertēšana sekmējās ar 2007. gadā klajā laisto debijas albumu “Vicious Circle”. Aizvadot garas koncertu turnejas, “Chain Reaction” parakstīja savu pirmo ierakstu līgumu ar itāļu leiblu “Kolony Records”, kura paspārnē kajā tika laists arī jaunākais albums. Šovasar “Chain Reaction” varēja redzēt arī festivāla “Fonofest” ietvaros. Koncertu papildinās pašmāju hardcore apvienība “Spit It Out“.

Pēc koncerta “Fonoklubā” norisināsies Baltijas taktiskās peintbola līgas noslēguma ballīte, kuras ietvaros varēs piedalīties šaušanas sacensībās un iegūt vērtīgas balvas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.