Projekts: What can two hands do?

Publicēts:


Vai esi kādreiz iedomājies pavadīt dienu pilnīgā klusumā? Un kā būtu pavadīt klusumā visu nedēļu? Vai esi kādreiz aizdomājies, kā dzīvo cilvēki, kuriem nav iespējas dzirdēt un runāt?

Mēs, jauniešu apvienība “Citrons” , sadarbībā Jaunatnes Starptautisko projektu aģentūru, Zelta zivtiņu un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienību, piedāvājam Tev vienreizēju iespēju piedalīties jauniešu iniciatīvas projektā “What can two hands do?” kur mēs kopā ar Tevi mācīsimies savstarpēji komunicēt bez vārdiem, ieklausīties viens otrā bez runāšanas, skatīties filmas bez skaņas, dziedāt dziesmas ar rokām, sadarboties savā starpā bez liekvārdības un, pats galvenais, pavadīt lieliski laiku, nepiepūlot savas balss saites.

Kam?

Dzirdīgiem, vājdzirdīgiem un nedzirdīgiem Rīgas jauniešiem vecumā no 16 līdz 25 gadiem, kuri vēlas iesaistīties un veidot līdztiesīgāku vidi savā starpā un arī visā sabiedrībā.

Kur un kad?

Valmieras atpūtas komplekss “Avoti” no 8. līdz 14. novembrim.

Projekta mērķis?

Veidot vienlīdzīgāku vidi starp dzirdīgiem un nedzirdīgiem Rīgas jauniešiem, t.i., nedēļas laikā lauzt komunikācijas barjeras jauniešu starpā un veidot jaunas sazināšanās iespējas, iesaistot pilnīgi visus jauniešus.

Ko tu iegūsi?

Vai Tu kādreiz esi iedomājies, cik daudz spēj padarīt tavas rokas, tām lieku sarunu nevajag, jo darbs taču dara darītāju. Nedēļas laikā, tev būs lieliska iespēja ne tikai iepazīties ar vienaudžiem, kuriem ir gan kopīgas, gan atšķirīgas intereses, bet arī labāk iepazīt sevi, atklāt savus talantus, kā arī atrasts alternatīvus sazināšanās un komunicēšanas veidus. Šī projekta laikā katru dienu mēs darīsim, veidosim, tēlosim, zīmēsim un izpaudīsimies tieši ar roku palīdzību. Un kas zin, varbūt tieši tavas rokas, tavas domas un darbi spēs mainīt sabiedrības uzskatus. Tāpēc piesakies.

Kā pieteikties?

Ļoti vienkārši, aizpildi pieteikuma anketu un nosūti to uz e-pastu divasrokas @ inbox.lv līdz 5. novembrim.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.