Publiskās mākslas darbnīca notikšot arī pilsētvidē

Publicēts:


Ceturtdien, 9. septembrī, no plkst. 16.00 līdz 20.00 “Radošo sapņu fabrika” aicina piedalīties Aigara Bikšes vadītā “Publiskās mākslas darbnīcā”, kas tiks īstenota klubā NABAKLAB un pilsētvidē.

Publiskās mākslas darbnīca

Mākslinieka vadībā ikvienam būs iespēja no “pierokas” materiāliem izgatavot pašiem savu objektu, tad visiem kopā doties pilsētvidē, izvietot to neparastā vietā un dokumentēt objektu fotogrāfijā. Darbnīcas mērķis – radīt objektus uz robežas starp legālo un huligānisko, tādā veidā provocējot ierasto pilsētvidi. Darbnīcas fotodokumentācija papildinās izstādi klubā NABAKLAB.

Savukārt gan otrdien, 7. septembrī, gan ceturtdien, 9. septembrī, no 16.00 līdz 20.00 visiem būs iespēja piedalīties unikālas grāmatas veidošanā kopā ar mākslinieci Maiju Kurševu, uzzīmēt mākslinieces Elitas Patmalnieces darba kopiju, kā arī radoši izpausties mākslinieku Patricijas Brektes, Kristiana Brektes un Andra Vītoliņa vadītās darbnīcās. Taču tie, kas vēlēsies piepildīt dejošanas sapni, 7. septembrī plkst. 18.00 – 20.00 varēs piedalīties laikmetīgās dejas meistarklasē pie horeogrāfēm Ilzes Zīriņas un Ramonas Galkinas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.