RAMMSTEIN koncerts: tehniski sarežģītākais un vizuāli iespaidīgākais šovs Arēna Rīga vēsturē

Publicēts:


Koncertaģentūra FBI informē, ka grupas “Rammstein” koncerts būs viens no tehniski sarežģītākajiem un vizuāli iespaidīgākajiem šoviem, kāds jebkad noticis “Arēnā Rīga”. “Rammstein” Rīgā uzstāsies jau pēc nepilna mēneša – 4. martā.

Rammstein tour 2010. Riga. reklāma

Nepieciešamā skaņas, gaismu un specefektu tehnika uz Latviju tiks transportēta 27 kravas automašīnās, kas ir absolūts rekords starp Rīgā notikušajiem koncertiem. Tehniskā komanda Latvijā ieradīsies ar 8 autobusiem un pie koncerta tehniskā nodrošinājuma strādās aptuveni 100 cilvēku.

Skatuves konstrukciju svars sastāda 44 tonnas un tā būs smagākā skatuve, kas jebkad uzstādīta “Arēnā Rīga”. Bet gaismu tehnika, specefekti un pie griestiem stiprināmā skaņu tehnika svērs vēl 38 tonnas. Grupa koncertos izmanto gan pirotehniku, gan uguns liesmas. Dažādu specefektu nodrošināšanai tiks izmantoti 2 000 litri dīzeļdegvielas. “Koncertā jūs sagaidīs pirotehnika, pirotehnika un vēlreiz – pirotehnika”, par “Rammstein” šoviem raksta ārvalstu apskatnieki. “Esiet arī gatavi, ka uguns liesmas šausies augšā skatuves priekšā, virs jums un lejā no griestiem! Tas būs visur un, ja jums šķitīs, ka esat nokļuvuši ellē, tad viss ir pareizi – jūs atrodaties “Rammstein” koncertā.”

Koncertaģentūras FBI direktore Inga Kadeka: “4. martā visus, kam pietiks drosmes ieskatīties acīs pasaulē skandalozākās un veiksmīgākās Vācijas koncertgrupas dalībniekiem, sagaida šobrīd vēl prātam neatverams uguns šovs, nokaitēta enerģija un “Rammstein” firmas zīme – smagais skanējums. Grandiozs šovs savienojumā ar pirotehnikas bliezienu saderas ar “Rammstein” uzstāšanos kā cimds ar roku.”

Biļetes uz “Rammstein” koncertu nopērkamas “Biļešu paradīzes” kasēs visā Latvijā un interneta lapā www.ticketpro.lv. Stāvbiļetes cena ir Ls 30. Sēdvieta maksā Ls 25, Ls 30 vai Ls 35. Bet par Ls 45 vēl nopērkamas biļetes fanu zonā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.