Rīgas svētku ietvaros koncerti Mammadaba vēstniecībā

Publicēts:


Lai aicinātu pilsētniekus un Rīgas viesus doties dabā, aizmirst ikdienu un smelties enerģiju mežu svaigajā gaisā, vēl visu nedēļu, līdz pat svētdienai, 21.augustam, Mammadaba vēstniecībā ik dienu un vakaru norisināsies radošās darbnīcas, konkursi un koncerti. Karaliskais improvizācijas teātris, Goran Gora, grupa Bērnības Milicija, komiksu žurnāla KUŠ! tekstilapdrukas darbnīca, filmu vakari un saules peldes – ar atskaņām no meža, sēžot uz siena maisiem un baudot mierpilnu, uzlādējošu gaisotni.

Mammadaba logo

16.augustā

Šodien, 16.augustā, pilsētas dāmas no plkst. 11:00-13:00 lutinās skaistumkopšanas salona “Bize” speciālistes ar masāžām un bizīšu pīšanu. Savukārt no plkst. 16:00-18:00 lielos un mazos pilsētas bērnus Mammadaba vēstnieki mācīs nūjot. Vakarā, plkst. 18:30-19:30 īpašs sveiciens no Karaliskā improvizācijas teātra (KIT) – ar dabas tēmai veltītu priekšnesumu un meistarklasi uzstāsies Ģirts Runātājs un Jānis Skutelis.

17.augustā

Trešdien, 17.augustā, plkst. 12:00-20:00 ikkatrs aicināts nospiest “pauzi” dienas vidū un tverties dabā, vērojot Vides filmu studijas gādātās filmas par interesantām vietām Latvijā: Valda Muktupāvela ceļojuma piezīmes “Skanošie gadalaiki”, “Purvs dzīvībai” un “Ķemeru nacionālais parks”. Visu dienu vēstniecībā lielie un mazie bērni aicināti “kustināt pelēkās šūniņas” ar Ludo galda spēļu kluba un “Domātājs” sarūpētajām prāta kutināšanas spēlēm, kā arī relaksēties pie “Bize” dabas terapeitēm.

18.augustā

Ceturtdien, 18.augustā, gardēži gavilēs, jo plkst. 14:00-16:00 viesnīcas “Hotel Bergs” šefpavārs Kaspars Jansons vedīs gastronomisko baudu ceļojumā un, dienas sākumā piedaloties izlozē sociālajā tīklošanas vietnē Twitter, pieciem Mammadaba Twitter sekotājiem būs iespēja nobaudīt K. Jansona gatavotās pusdienas. Savukārt sēņošanas entuziastiem ar padomu nāks palīgā sēņu speciāliste Inita Dāniele, stāstot par labākajām sēņošanas vietām Latvijas valsts mežos, ēdamajām un bīstamajām sēnēm, kā arī prognozēto ražu. Toties gardēžu dienas vakarā ar akustisko koncertu plkst. 19:00 dabas draugus iepriecinās Goran Gora, kas palīdzēs sajust meža elpu dunošajā pilsētā.

19.augustā

Piektdien, 19.augustā, jautrība Rīgas svētku ietvaros sitīs augstu vilni. Jau no agra rīta – plkst. 12:00 – Mammadaba vēstniecībā ikviens aicināts “ielocīt” un “iestaipīt” spēkus ar jogas stundu Gerdas Ieviņas vadībā. No plkst. 12:00 līdz pat vakaram pozitīvo enerģiju uzlādēt varēs velo-kafejnīcas “Miit” puišu vadībā, kas parūpēsies par telefonu un citu elektrisko ierīču uzlādēšanu ar muskuļu spēku vien, minoties ar velosipēdu. Plkst. 15:00-18:00 rīdzinieki un pilsētas viesi varēs iegūt dabas nospiedumu uz savām drēbēm, piedaloties komiksu žurnāla KUŠ! radošajā tekstilapstrādes darbnīcā. Toties sulīgu punktu jautrību dienai pieliks vakara koncerts – plkst. 19:00 Mammadaba koncertzālē sirdssiltu akustisko koncertu sniegs grupa “Bērnības Milicija”.

20.augustā

Sestdien, 20.augustā, Rīgas svētku ietvaros Mammadaba vēstniecībā visas dienas garumā savu koncertu sniegs ielu muzikanti. Lielie un mazie pilsētas bērni un viesi būs aicināti iepazīties ar kukaiņiem sev apkārt interaktīvā lekcijā “Kukaiņi pilsētas parkos” biologa Uģa Piterāna vadībā, kā arī piedalīties pilsētas sirdī iepriekš nebijušā putnu vērošanas mācībā.

Mammadaba vēstniecība

Lai aicinātu Latvijas iedzīvotājus atpūsties ārpus pilsētas un informētu par atpūtas objektiem Latvijas teritorijā, a/s Latvijas valsts meži (LVM) un SEB banka Rīgas kanālmalā atklāj Mammadaba vēstniecību. Tā ir īpaša dabas zona rīdziniekiem un pilsētas viesiem, kas ļauj izjust un iepazīt meža veltes, iepazīties ar Mammadaba atpūtas objektiem, kā arī baudīt noskaņu, ko sniedz pilnvērtīga atpūta dabā.

Mammadaba vēstniecība Rīgas kanālmalā – zaļajā zonā starp Latvijas Universitāti, Latvijas Nacionālo operu un Brīvības pieminekli – darbojas no 11. līdz 20. augustam. Katru dienu vēstniecības teritorijā norisinās dažādu pazīstamu mūziķu koncerti, radošās darbnīcas, konkursi, jogas meistarklases, galda spēļu spēlēšana un citas aktivitātes.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.