Sāk pārdot biļetes uz Merilina Mensona šovu Arēnā Rīga

Publicēts:


Šodien, 21. septembrī, plkst. 10.00 tiek uzsākta biļešu tirdzniecība uz skandalozā amerikāņu rokmūziķa Merilina Mensona (Marilyn Manson) koncertu, kas 15. novembrī norisināsies “Arēnā Rīga”. Biļetes var iegādāties gan interneta lapā www.ticketpro.lv, gan “Biļešu servisa” kasēs visā Latvijā.

Marilyn Manson

Pirmo 1 000 stāvbiļešu akcijas cena ir 15 Ls, pārējās stāvbiļetes maksās 20 Ls. Pieejamas arī biļetes fanu zonā par 30 Ls. Sēdvietas maksā no 20 Ls līdz 35 Ls, atkarībā no vietas attāluma līdz skatuvei.

Šī būs amerikāņu kulta mūziķa pirmā uzstāšanās Latvijā un vienīgais koncerts Baltijā šīs tūres ietvaros. Merilina Mensona šovi ir slaveni ar šokējošajiem elementiem, kurus dziedātājs uzstājoties nekautrējas izmantot – sākot ar uzkrītoši spilgto grimu un apģērbu, līdz pat publiskai Bībeles dedzināšanai. Provokācijas un krāšņuma ziņā arī koncerts Latvijā nebūs izņēmums.

Latvijā Mensons ar grupu ieradīsies jaunā studijas albuma “The High End Of Low” popularizēšanas ietvaros. Albuma producēšanā pēc gandrīz 10 gadu ilgas pauzes atkal piedalījies Mensona ilggadējais sadarbības partneris Tvigijs Ramirezs (Twiggy Ramirez), kā arī taustiņinstrumentālists Kriss Vrenna (Chris Vrenna).

Lai arī mūzikas kritiķi jauno albumu raksturo dažādi – gan kritizējot, gan slavējot, pats Merilins Mensons atzīst, ka “The High End Of Low” ir viens no viņa personiskākajiem darbiem. Dziesmas albumā iekļautas tieši tādā secībā, kā tās tika sarakstītas un tajās nojaušams katra konkrētā brīža mūziķa emocionālais stāvoklis – mīlestība, prieks, naids un sāpes.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.