Saulrieta vērotāji

Publicēts:


Baltijas jūras vidū uz kuģa klāja dzimusi kā joks, ideja par Saulrieta vērotāju kustību ir briedinājusi augļus. Visdažādāko pieredžu, spēju un prasmju īstenošanās darbos, devusi iespēju izveidot izstādi Saules muzejā.

Saulei rietot, tā it kā tuvinās mūsu zemei, mums pašiem. Šī tuvināšanās spilgti iekrāso neilgo brīdi pirms šķiršanās. Kur paliek saule, kad tā ir norietējusi? Šāds, Daukas stila jautājums piedienētu arī ikvienam Saulrieta vērotājam. Kur tad varam sastapt sauli šeit, virs zemes? Vienu no atbildēm sniedz grupas RHCP dziesmiņa Road trippin’ – proti – saule meklējama smaidīgās acīs. Saulainas un smaidīgas acis bijušas vajadzīgas, lai radītu mākslas darbus, un saulainas un smaidīgas acis būs nepieciešamas arī visiem, kas vēlēsies aplūkot izstādi “Saulrieta vērotāji”.

Izstāde notiek Saules muzejā, Rīgā, Kungu ielā 1, no 2010. g. 29. maija līdz 16. jūnijam. Muzejs atvērts katru dienu no 10.00 līdz 19.00
Izstādē eksponēti Māras Muižnieces Rīgas Mākslas skolas pedagogu, darbinieku un audzēkņu darbi. Kā īpašie viesi piedalās gleznotājs Aldis Dobenbergs, fotogrāfi Ojārs Saulītis, Kaspars Kaļķis.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.