Scarlett Johansson – Break Up Latvijas veikalos

Publicēts:


No trešdien, 9.septembra Latvijā būs pieejams mūzikas izdevniecības “Warner Music” izdotais amerikāņu aktrises un izpildītājas Skārletas Johansones (Scarlett Johansson) jaunais albums “Break Up”, kas tapis 2006.gadā kopā ar mūziķi Pītu Jornu (Pete Yorn).

Pete Yorn and Scarlett Johansson - Break Up
Pete Yorn and Scarlett Johansson - Break Up

Pīta Jorna un Skārletas Johansones sadarbība sākās jau 2006.gadā, kad Skārleta piekrita negaidītajam Pīta piedāvājumam ierakstīt duetu albumu Sērža Ginsbūra (Serge Gainsbourg) un Bridžitas Bordo (Brigitte Bardot) 1960.gadu ierakstu stilā. Jaunais albums tapis vēl pirms Skārletas 2008.gada debijas albuma “Anywhere I Lay My Head”, tas ierakstīts 2006.gadā Pīta garāžas studijā.

“Nebiju gulējis jau veselu nedēļu, mani mocīja bezmiegs. Kad biju iemidzis uz minūti, mani pamodināja sapnis par Sēržu Ginsbūru un Bridžitu Bordo. Manā galvā pēkšņi bija gatava ideja par duetu albumu un es jautāju sev – kas gan ir mūsdienu Bridžita Bordo, atbilde bija tikai viena,” par sadarbības ar Skārletu rašanos stāsta Pīts Jorns.

Albumā iekļautas 8 Pīta Jorna oriģinālkompozīcijas, kā arī dueta interpretācija par ārtroka klasiku “I Am The Cosmos”, ko oriģinālā izpildīja viens no grupas “Big Star” dibinātājiem Kriss Bels.

Albumu producējis Kvinsija Džonsa mazdēls Sanijs Levīns (Sunny Levine), ierakstā piedalījušies tādi jaunie mūziķi kā ģitārists Roberts Francis (Robert Francis), basists Džuzepe Patane (Giuseppe Patane), vijolnieks Amirs Jagmai (Amir Yaghmai), dažādus instrumentus iespēlējis Pīta Jorna labākais draugs Makss Golblats (Max Goldblatt).

Projekts, kas sākumā bija iecerēts tikai šauram draugu lokam, tagad ir pieejams arī plašākai sabiedrībai. Eiropā albums pieejams nedēļu pirms tā iznākšanas Amerikā.

Apstiprināts, ka arī Skārleta piedalīsies albuma popularizēšanas turnejā, uzstājoties TV, radio un internetā. Rudenī plānota arī promo tūre Eiropā.

Video

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.