SEB “Jauno talantu” programma talantīgiem jauniešiem

Publicēts:


via www.jaunatneslietas.lv

Turpinot SEB grupas veiksmīgi realizēto programmu “SEB’s Trainee” (“Jauno talantu” programma), jau otro gadu SEB banka īsteno šo programmu arī Latvijā, meklējot jauno talantu pārdošanas atbalsta un servisa jomā. Jaunais talants jau 2009.gada 2. janvārī uz gadu uzsāks dalību starptautiskajā prakses un apmācību programmā kopā ar vēl citiem jauniešiem no Zviedrijas, Somijas, Lietuvas, Igaunijas un Vācijas.

SEB grupas banka Zviedrijā jau vairākus gadus veiksmīgi realizē programmu “SEB’s Trainee”, kuras ietvaros jaunieši ar zināšanām un interesi par finansēm, ekonomiku, uzņēmējdarbību un banku sektoru 12 mēnešus tiek apmācīti, lai vēlāk veiksmīgi turpinātu karjeru SEB grupā. Pagājušajā gadā par SEB bankas pirmo “Jauno talantu” kļuva Andis Zeidmanis, kurš gadu sevi profesionāli pilnveidoja finanšu tirgu jomā.

SEB bankas “Jauno talantu” programmas pirmais dalībnieks Andis Zeidmanis:”Par aizvadīto gadu varu teikt tikai to labāko. Tas ir pagājis tik interesanti, ka pat nepamanīju, ka gads jau cauri. Šajā laikā man bija iespēja vairākas nedēļas mācīties kopā ar pārējiem programmas dalībniekiem dažādās Eiropas pilsētās un starptautiskās prakses ietvaros apmeklēju kolēģus Stokholmā, Frankfurtē un Tallinā. Arī Latvijā man bija iespēja iepazīt darbu dažādās SEB bankas struktūrvienībās un iegūt jaunus kolēģus. Un tik plašs kontaktu loks neapšaubāmi ir ieguvums strādājot tik lielā uzņēmumā kā SEB banka.”

“Šī programma Zviedrijā tika uzsākta ar mērķi piesaistīt aktīvus un zinātkārus jauniešus ar izglītību finanšu un uzņēmējdarbības jomā un vēlmi attīstīties banku sfērā. Mūsu pieredze liecina, ka jaunieši ir patiesi ieinteresēti par šo programmu, jo tā sniedz iespēju iegūt zināšanas ne tikai par SEB banku un finanšu sektoru kopumā, tā ir unikāla iespēja gadu apmaksātā praksē 24 jauniešiem no dažādām valstīm dalīties pieredzē, apmeklēt dažādās valstīs esošās SEB grupas uzņēmumus, piedalīties starptautiskās apmācībās, apgūt prezentācijas prasmes un iesaistīties vai pat vadīt projektus. Tā, nenoliedzami, ir lieliska iespēja arī dibināt plašus kontaktus, kas nākotnē lieti noderēs profesionālajā izaugsmē. Visiem interesentiem vēlos atgādināt, ka izrādītā iniciatīva, vēlme attīstīties, ieguldītais darbs un iegūtās zināšanas vienmēr sevi attaisnos!” uzsver SEB bankas prezidents Ainārs Ozols.

Programmas ietvaros tiks izraudzīts labākais pretendents, kurš piedalīsies starptautiskās apmācībās, iegūs detalizētu priekšstatu un zināšanas par banku un finanšu sfēru kopumā. Tāpat viņš/viņa iepazīsies ar dažādiem SEB grupas pakalpojumiem un speciālistiem, kas palīdzēs jaunā talanta tālākā attīstībā un karjeras virzībā. Prakses programmas ietvaros jaunajam talantam būs iespēja sniegt priekšlikumus un tos realizēt dzīvē pārdošanas atbalsta uzlabošanai, kā arī sniegt priekšlikumus filiāļu darba efektīvas novērtēšanas sistēmas izveidei.

SEB “Jauno talantu” programmas interesenti aicināti sūtīt savu pieteikuma vēstuli un CV angļu valodā līdz 22.septembrim, ar norādi- “SEB Jauno talantu programma”, Mercuri Urval, Brīvības iela 40 – 27, Rīga, LV – 1050 vai uz elektronisko pastu: riga.lv@mercuriurval.com.

Sīkāku informāciju par programmas norisi var iegūt www.sebgroup.com/trainee vai pa tālruni 6 7505 466.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.