Sheryl Crow – 100 Miles From Memphis (jauns albums)

Publicēts:


19. jūlijā mūzikas izdevniecības “Universal Music” apgādā klajā nāks amerikāņu dziedātājas Šerilas Krovas (Sheryl Crow) jaunākais albums “100 Miles From Memphis”, kurā deviņkārtējā “Grammy” balvas laureāte pievēršas savai bērnības dienu mūzikai – soulmūzikai.

Sheryl Crow - 100 Miles From Memphis

Krovas septītā studijas albuma nosaukums simbolizē ne tikai atrašanās vietu, bet arī dzīves uztveri. Dziedātāja uzaugusi mazpilsētā 100 jūdzes no Memfisas pilsētas, ASV, kas ietekmējis ne tikai viņas muzikālo gaumi, bet arī skatu uz dzīvi. “Brauciens uz Memfisu vijas cauri laukiem, tur dzīvojošie cilvēki ir ļoti ticīgi un mīl lauku darbus,” atklāj dziedātāja. “Jau pirms 20 gadiem, kad sāku strādāt ar menedžeri Skūteru Vaintraubu, viņš man jautāja, kad beidzot ierakstīšu albumu, kas būtu ieturēts manas iecienītās 60.gadu izdevniecības “Stax Records” stilā,” stāsta Krova.

Albumu producējis amerikāņu ģitārists Doils Bramhols (Doyle Bramhall II), kurš strādājis ar Ēriku Kleptonu, un Džastins Stenlijs (Justin Stanley), kurš strādājis ar “The Vines” un Marku Ronsonu. Albums galvenokārt ierakstīts “dzīvajā”, nepārrakstot katru dziesmu vairākas reizes.

Krova uzsver, ka rakstīt jauno albumu bijis liels izaicinājums un jauna pieredze: “Dzīvojot ar savu trīsgadīgo dēlu laukos netālu no Nešvilas, man nav daudz brīvā laika, taču vienu nakti iedvesmas uzplūdā sarakstīju vārdus piecām dziesmām. Es parasti izvēlos slēpties aiz intelektuāliem tekstiem, bet šāda stila mūzikai nepieciešamas atvērtas emocijas, jutekliskums un seksualitāte.”

Albumā dzirdami arī vairāki viesmākslinieki. Dziesmā “Eye To Eye” piedalās slavenais ģitārists Kīts Ričards, “Sideways” ir duets ar tā oriģinālizpildītāju “Citizen Cope”, bet dziesmā “Sign Your Name”, kas ir jauna versija Terensa Trenta Darbija (Terence Trent D’Arby) 1987.gada skaņdarbam, dzirdams Memfisā dzimušais Džastins Timberleiks.

Albumu noslēdz veltījums Maiklam Džeksonam – dziesma “I Want You Back”, kas ir Krovas versija “The Jackson 5” 1970.gada hitam. Šerila Krova savu karjeru sāka tieši kā Džeksona fona vokāliste un “I Want You Back” bijis pirmais singls, ko viņa iegādājusies.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.