Si Scott no Londonas vadīs semināru un grafiskā dizaina praktiskās nodarbības

Publicēts:


Latvian Art Directors Club (LADC) jauno rudens sezonu atklās kopā ar grafisko dizaineri Si Scott no Londonas, kurš ceturtdien, 15. oktobrī, Rīgas Ekonomikas augstskolā (SSE Riga) vadīs semināru un grafiskā dizaina praktiskās nodarbības. Semināra sākums plkst. 11:00, meistardarbnīca – no plkst. 14:00.

Si Scott Rīgā

Semināra laikā Si Scott dalīsies personīgajā pieredzē par to, kā māksliniekam iespējams izvairīties no kāpumiem un kritumiem, kurus piedzīvo dizaina industrija kopumā. Mākslinieks stāstīs par personīgā stila jeb rokraksta veidošanas nozīmi, dizaina industriju un burtu dizaina lomu grafiskaja dizainā.

Meistardarbnīca Si Scott vadībā piedāvās praktiskus treniņus grafiskajā dizainā, kā arī mākslinieks soli pa solim atklās oriģinālu burtu šriftu radīšanas vienkāršību. Darbam nepieciešamie materiāli – papīrs, zīmuļi, krāsas, krītiņi un flomāsteri būs pieejami uz vietas.

Pēc diploma iegūšanas grafiskā dizaina mākslā Bakingemšīras koledžā (Buckinghamshire University College), Si Scott turpinājis attīstīt savu unikālo rokrakstu. Viņa darbos prasmīgi apvienoti tintes zīmējumi, zīmuļa tehnika un viņam raksturīgs burtu dizains.

Si Scott ir aģentūras We Are Bitch dibinātājs. Viņa oriģinālais darba stils un tehnika nodrošinājusi viņam uzticīgu un arvien pieaugošu klientu loku, starp kuriem ir tādi pasaulslaveni zīmoli kā Virgin, Volvo, Hugo Boss, Nike, Guinness, Orange, MTV, Absolut, Tiffany & Co, Miller, American Express un citi.

Par dalību seminārā un meistarklasē, lūdzam pieteikties, zvanot pa tālruni Zanei Bērziņai 26589891 vai rakstot uz e-pastu zane@ladc.lv. Dalības maksa LADC biedriem Ls 20, pārējiem – Ls 40.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.