Siera siešanas darbnīca Jāņu skolas radošo lekciju minicikla ietvaros

Publicēts:


Šodien, 14. Jūnijā, plkst. 18:00, kafejnīcā Taka ar siera siešanas darbnīcu aizsāksies Jāņu skolas radošo lekciju minicikls. Gatavojoties Līgo svētkiem, ikvienam būs iespēja apgūt Jāņu siera gatavošanas māku. Radošās lekcijas vadītāja Inese Stibe interesentiem izklāstīs būtiskāko siera pagatavošanā un kopīgi sies Jāņu siera rituli, dalīsies ar receptēm, kas noderēs, gatavojot mielastu Līgo vakaram. Līgo dziesmu pavadībā darbnīcas dalībnieki kopdarbu varēs nobaudīt! Aptuvenais darbnīcas ilgums 2 stundas.

Siera darbnīca

Jāņu skola

Siera darbnīca ir pirmā no Jāņu skolas radošo lekciju darbnīcām, kas risinās ar Rīgas Domes Kultūras departamenta atbalstu. Turpmākajos vakaros šonedēļ, trešdien un ceturtdien, varēsim iepazīties ar zāļu tēju īpašībām un miestiņa pagatavošanas receptēm. Jāņu skola noris, pateicoties Rīgas Domes Kultūras departamenta atbalstam.

Jāņu skolas programma

  • 15. jūnijā – lekcija par Latvijas pļavu tējām. Sākums plkst. 18.00.  Šajā lekcijā iegūtās zināšanas būs noderīgas ne tikai Līgo svētkos, bet visas vasaras garumā – pieredzējusī speciāliste Anita Rābante stāstīs par tējām un to iedarbību un rādīs paraugus augiem, kas vācami visu vasaru. Gaidāmas arī tēju degustācijas. Darbnīcas ilgums 2 stundas.
  • 16. jūnijā – Jāņu dzērienu pagatavošanas darbnīca. Sākums plkst. 18.00, darbnīca norisināsies nama iekšpagalmā. Alus darītājs Andris Liepiņš dalīsies ar savām zināšanām par Jāņu dzērienu pagatavošanu mājās. Lekcijas apmeklētājiem būs iespēja  vērot un piedalīties  procesā, degustēt alu un uzdot interesējošos jautājumus. Alus nogatavināšanās procesā, kas ilgst apmēram 4 nedēļas, būs aplūkojams kafejnīcā TAKA.

Ieeja darbnīcās bez maksas.

Norises vieta: kafejnīca TAKA, Miera iela 10, Rīga

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.