SIEVIETE – SPRIDZEKLIS. Ināras Sluckas monoizrāde

Publicēts:


Aicinām uz Ināras Sluckas monoizrādi SIEVIETE – SPRIDZEKLIS, kas tiek rādīta sadarbībā ar Latvijas Nacionālo teātri.

Atjaunotā pirmizrāde Latvijas Nacionālā teātra Aktieru zālē notiks šo svētdien, 9. novembrī pl.18:30. Nākamās izrādes – 25. novembrī un 14. decembrī plkst. 18.30. Nenokavējiet!

SIEVIETE-SPRIDZEKLIS ir starptautiski atzītās horvātu dramaturģes Ivanas Sajko lugas pirmiestudējums Latvijā, kurā galveno lomu spēlē viena no labākajām savas paaudzes aktrisēm INĀRA SLUCKA. Izrāde ir smalks radošas personības un pasaules attiecību pētījums, kas runā par neizbēgamu notikumu ielaušanos katra cilvēka ikdienā.
Lugas autore, horvātu dramaturģe Ivana Sajko ir dzimusi 1975. gadā Zagrebā. Viņa ir arī režisore un teātra teorētiķe, mūsdienu teātra mākslas žurnāla Frakcija redakcijas padomes locekle un viena no teātra grupas BADco. dibinātājām, kas sarakstījusi vienpadsmit lugas – no tām vairākas saņēmušas starptautiskus apbalvojumus.
Sieviete spridzeklis ir otrais no Ivanas Sajko mono lugu triloģijas darbiem; tā iestudēta Austrālijā, Horvātijā, Vācijā un Serbijā. Šajā lugā, tāpat kā abās pārējās triloģijas daļās – Arhetips: Mēdejaun Eiropa-, galvenā loma atvēlēta sievietei un viņas lomai mūsdienu sabiedrībā.
Andreja Jarovoja režisētā izrāde latviešu valodā pirmo reizi skatītājiem tika piedāvāta 2006. gada decembrī, savukārt 2007. gadā tā piedalījās teātra festivālā
Theatre fu! er alle – Give as Much as You Can! Brēmenē.

Foto no izrādes skaties šeit

Biļetes Latvijas Nacionālajā teātrī un visās Biļešu Paradīzes kasēs, kā arī internetā: www.bilesuparadize.lv

Bildes no Bruno Baumaņa lekcijas Tibeta – svētceļojums uz Kailašu šeit
Bildes no jaunās dramaturģijas lasījumiem, luga Pašnāvību serviss šeit

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.