Skolu dzejas konkurss Liepājā

Publicēts:


Karostas Dzejnieku namiņš sadarbībā ar Rakstnieku savienības Liepājas nodaļu un Liepājas Jaunatnes centru aicina jauniešus piedalīties skolu dzejas konkursā. Līdz 20. februārim ikviens jaunietis var iesūtīt savu darbu 200 – 300 rindu apmērā uz e-pastu dzejnieku_namins @ inbox.lv vai ienest Liepājas Jaunatnes centrā, Rožu laukumā 5/6, 83. kabinetā. Pie darba norādi savu vārdu, uzvārdu vai pseidonīmu, vecumu un kontaktinformāciju.

Konkursa mērķis ir dot iespēju jaunajiem rakstniekiem sevi parādīt un profesionāli pilnveidoties. Labākie darbi tiks publicēti portāla “www.liepājniekiem.lv” sadaļā “Licentia poetica” un jauniešu portālā “www.jauns.lv“. Uzvarētājus konsultēs rakstnieku savienības dzejas konsultants Aivars Eipurs, kā arī jaunieši tiks aicināti uz literāro nometni “Priekšaicinājums”, kas norisināsies vasaras vidū.

Lai noskaidrotu labākos darbus tos vērtēs īpaša žūrija, kurā būs Liepājas jaunie dzejnieki no Karostas Dzejnieku namiņa: Andris Rozentāls, Baiba Saldiniece un Daina Vanaga. Darbi tiks vērtēti pēc vispārējiem kvalitātes principiem (ideja, valoda, mākslinieciskā izteiksme u.c.). Vērtēšanā tiks vērtēts arī jaunā dzejnieka vecuma atbilstība iesniegtajam darbam.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.