Šodien notiks otrais TAKAS dzejas lasījums

Publicēts:


Šovakar, 29. jūnijā plkst. 20.00, kafejnīcā TAKA norisināsies otrais TAKAS dzejas lasījums. Šoreiz TAKAS dzejā tiks savienoti divi mākslas žanri dzeja un mūzika Edmunda Frīdvalda, Henrika Eliasa Zēgera, Elvīras Blomas un Artūra Lūša izpildījumā.

kafejnica TAKA. Logo

Edmunds Frīdvalds savulaik rakstīja amizanti provocējošus stāstiņus tumšās noskaņās par cilvēkiem un viņu attiecībām, šobrīd savu dzeju raksturo kā vecu atvilktņu saturu, lūpu pomādi uz piedurknēm un krusas graudos sasalušas sieviešu raudas.

Henriks Eliass Zēgers sevi aktīvi pieteicis gan dažādos dzejas lasījumos, gan publikācijās. Dzejnieks katru dzejas rindu piesātina ar enerģētiku, pārliecības spēku un neapstrīdamu personības valdzinājumu.

Jaunā dramaturģe Elvīra Bloma savā dzejā un lugās visādos veidos pārvar savu nepārvaramo vientulību. Tuvi tādi autori kā Andrievs Niedra un Fjodors Dostojevskis.

Toties Artūru Lūsi fascinē vārda spēks tekstā, jo vārds ārpus konteksta ir tikai kāda priekšmeta un domas apzīmētājs, simbols – un literatūra ir tā, kur dzejnieks ir radis vārda spēku. Tuvākie rakstnieki ir Mārgareta Atvuda, Silvija Plāta, Teds Hjūzs, Šeimass Hīnijs un Josifs Brodskis.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.